Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cellulitis/narancsbőr ellen...

Cellulitis/narancsbőr ellen van bevált módszeretek?

Figyelt kérdés
Méretre nem vagyok nagy csak ami raajtam van az rezgő narancsbőr, és tudom nem túl jó kifogás, de tényleg nincs időm és energiám tornázni járni.
2009. szept. 23. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz és mozgás. Mozgás az kell, de a sok séta is elég lehet. Vagy befekszel valami szalonba és kezelésekkel eltöntetik.
2009. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban a sok folyadék a nyitja. De a mozgás mellett, a kajára is oda kell figyelni. Nézd meg, hogy mit eszel. Mondjuk nekem a zöld tea is nagyon bevállt.
2009. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszadóval egyetértek! Sok víz és mozgás! Egyébként én szedtem egy darabig szűztea kapszulát és azt vettem észre, hogy halványodott a narancsbőröm. Nem mellesleg: 1 hónap alatt fogytam 3 kg-ot.
2009. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bevált:

hagyd el a nescafét, a kapucsínóport, a festett üdítőt, a tartósítószert, az állagjavítót, a tartósítószert stb, minden vegyszert lehetőleg! A feldolgozott, csomagolt ételeket! És szaunázz!

2009. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köpöly
2022. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!