Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem étrendet...

Valaki tud nekem étrendet összeállítani? Vegetáriánus vagyok (tojást sem eszem).

Figyelt kérdés
Emellett persze mozgok is :) Mindennap bicikli, és felülések. Koplalni nem szeretnék, meg az nem is jó a szervezetnek.

2013. ápr. 15. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg angolul szeretnék tanulni, heti 2x ráérne valaki? Ez ugyanilyen kérdés..


Ezt a hozzáértõk pénzért csinálják, és nem véletlenül. Egy valódi étrend összerakása nagy felelõsség és rengeteg munka. Én 12ért csinálom.

2013. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy kérdezem: mit egyek kenyér és az egészségtelen, szénhidrátokkal teli vackok helyett?
2013. ápr. 15. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Salátát, káposztát, répát, uborkát, zellert, paszternákot, hagymát, fokhagymát, kínai kelt, céklát, tököt, sütőtököt (több fajta van, alacsonyabb és magas keményítő tartalmú fajta is van) karalábét, karfiolt, brokkolit..
2013. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Ha felveszed velem a kapcsolatot akkor privátba megadom neked egy dietetikus elérhetőségét akiben megbízom.


Másoktól nem fogadok el étkezési tanácsokat, vagy javaslatokat, mert nem ez a szakmájuk.

2013. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez horog az ínyembe. Nekem az a tapasztalatom, hogy a dietetikusoknak az a szakmájuk ami, és sokkal jobb hely lenne a világ, ha mondjuk elmennének rákhalásznak. Minél kevesebbet a szárazföldön.. távol emberek táplálkozásától.


Tisztelet persze a kivételeknek, a nyitottabb gondolkodásúaknak, de alapvetően a dietetikusok egyetemi képzése egy randa nagy kalap mocsok.

2013. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!