Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel elérhetem...

Ezzel a módszerrel elérhetem a célomat?

Figyelt kérdés

14/L vagyok, 162 cm és 50 kg. Nem vagyok megelégedve magammal, ezért elhatároztam hogy egészségesebben fogok élni, beleértve a sportot és az étkezést is, ezáltal fogyni is szeretnék néhány kilót (max 5 kg-t) de elsősorban formásabb alakot szeretnék.

Úgy tervezem hogy heti 6 x minimum 50 percet kocogok, de ha lehetséges akkor többet. Ezen kívül kis torna, bemelegítés és guggolás + felülés stb. gyakorlatok szintén minden nap.

Étkezést tekintve reggelire egy tál diétás müzli + egy alma és valamilyen gyümölcs tartalmú ital. Tízóraira egy sima szendvics salátával, paradicsommal, sonkával, uborkával. Ebédre enném azt amit az egész család, kivéve ha valami nagyon zsíros/hízlaló ételről van szó, magyarul odafigyelnék itt is, de szerencsére általában valami halat/húst és hozzá köretet szoktunk ebédelni. Uzsonnára kis gyümölcs/zöldség. Vacsorára pedig valami könnyűt gondoltam, és este 6 után már nem ennék. Napi 1,5-2 liter víz (mást a reggeli gyümölcslé kivételével nem innék, mondjuk nem is nagyon szoktam). Teljesen elhagynám az étrendemből az édességeket, és rendszeresen szedném tovább a vitaminokat amit nemrég kezdtem (sima vitamin).


Nagyjából ennyi lenne. Szerintetek ez így rendben van? Nyárig sikerülhet elérnem valami változást, ha mindent betartok? Lefogyhatok néhány kilót, és valamennyire formásabb lehet a combom, fenekem, és laposabb a hasam?


2013. ápr. 17. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
utolsó étkezést a lefekvés előtt 2-3 órával ejts meg,de egyébként ha tudod tartani szerintem működik.Amit ajánlok a kalóriaszámlálás ha esetleg nem klappolna valami. :)
2013. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dieta ***** válasza:

Étkez változatosan és ha nem indokolt ne szedj plusz vitaminokat.

Írd be a keresőbe "vitamin túladagolás tünetei" és olvas el

néhány leírást. Adataid szerint minimum 1.7 liter folyadékra van naponta szükséged de ebe beleszámít az étel folyadék tartalma is.Az este hat után nem eszek hibás .Az utolsó étkezés és a lefekvés között legyen lehetőleg egy óra. Így is az éjszaka a leghosszabb szünet két étkezés között .Vagyis amit javítasz nappal azt tönkreteszed este ,az étkezésedre nemelég odafigyelni előbb hiteles oldalakon kellene tájékozódni. A fórumokon találsz jó dolgokat de ugyan annyi infó van az ellenkezőéről .

2013. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Élje egészségesen, de fogynod felesleges.

A tested formálását megfelelő tornagyakorlatokkal éred el.

2013. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!