Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almát lehet enni fogyókúrában?...

Almát lehet enni fogyókúrában? Nincs benne sok szénhidrát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
eddig ez a nap legizébb kérdése ,
2013. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. 1 alma kb. 60-70 kcal.
2013. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én minden nap eszek egy almát.

de csakis délelőtt!

2013. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én napi 5-6 kisebb almát megeszek, van úgy, hogy vacsora után is 1-2-őt. Még is fogyok.

Na persze ha ketogént csinálsz akkor nem fér bele, de egy átlagos fogyókúrába minden további nélkül.

2013. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A diéta nem arról szól, hogy egy kettőre mindent megvonsz magadtól, hanem a mértékre, arányokra figyelj oda főleg, és, hogy melyik napszakba fogyasztod azt. Az alma szénhidrátot tartalmaz igen, de ettől ne ijedj meg, nem a legrosszabb fajtából. Jobb, mintha megennél egy szelet tejcsokit, vagy egy szelet fehér kenyeret. Gyümölcsökre szüksége van a szervezetednek, mert feltöltenek rostokkal, vitaminokkal, csak arra figyelj oda, hogy tényleg lehetőleg ne este edd, hanem reggel, délelőtt, esetleg ebéd előtt a kora délutáni órákban. Ha főétkezés előtt gyümit eszel, alapból kevesebbet kívánsz majd enni, és eltelít. Kaja után azonban inkább ne edd, és este se a legjobb ezzel zárni a napot. De napközben mehet, csinálhatsz akár gyümölcssalátát is, persze hozzáadott cukor nélkül. Ha nagyon kívánod mégis később, azt mondom, este is inkább az csússzon b, mint kenyér, tészta, rizs, krumpli, csoki stb.

Én pl. naponta megeszem legalább 2-3 nagyobb gyümölcsöt, van, hogy napközben 5 kiwit, + nagyobb narancsot is, és gyönyörűen fogyok, és az anyagcserém is felgyorsult.

Mostanában néha bűnözgetek, és elárulom este is eszem pl 1-2 almát.-De ez nem helyes, lehetőleg ne kövesd a példám, csak ha nagyon kívánod. - Megsúgom nekem nem árt meg az sem, de viszont mindannyiunknak más a szervezete, ezért nem lehet erre alapozni. Ki kell tapasztalni, de nagy általánosságban azt lehet mondani, hogy inkább a nap első felébe együk a gyümit. Este már csak fehérjét, zöldséget.

2015. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!