Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm vagyok és sajna 60 kg...

170 cm vagyok és sajna 60 kg és elég fiatal 13 éves. Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
nem nagyon látszik de engem zavar táplálkozásal hogy lehet fogyni a sport nem jó mert a térdem nem bírja?
2007. szept. 16. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! [link] ! Tornázni nem muszáj, azt kell betartani, mit mikor eszel! az 1-es számuakat egész nap lehet, a 2est csak 3ig, a 3-asokat csak délig ( de azt el is hagyhatod ha birod, pl a csokik...)

kódlista:

[link] update_aktualis_kodlista/

2007. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igazából én úgy érzem, hogy ez a 170cm és a 60 kiló a lehető legelőnyösebb!! Én boldog lennék, ha ennyi lehetnék.
2007. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
13 évesen sehogy ne fogyókúrázz!!!!! Bőven fejlődésben vagy még!!! És a 170 cm-hez a 60 kg pont az ideális álomsúly!! :) Ha mondjuk nem tartod arányosnak az alakodat, akkor mozogj sokat, tornázz, biciklizz!! De ezsedbe se jussan a fejlődő szervezetedet fogyókúrával sanyargatni! Főleg úgy, hogy ezekkel a paraméterekkel nincs rá szükség!
2007. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
iGaz, mindenkinek más a testalkata,
2007. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg azt,hogy sok szénsavmentes ásványvizet iszol és zöld teát,citromlével (cukor tilos) (este ne). Nem egyik napról a másikra hat,de a fiatal szervezetnek az egyik leghatásosabb "fogyasztómódszere".
2008. jan. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!