Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék . Mit lehet...

Fogyni szeretnék . Mit lehet enni? Naponta hányszor ideális enni? Mit/miket sportoljak? Hetente hány óra sport? Többi lent

Figyelt kérdés
Főleg hasból akarok fogyni 10 kilót , de egyáltalán nem tudom hogy hogyan csináljam . Mellesleg nem eszek húst , csak néha halat , vagy szalámit , és imádom a gyümölcsöket . Ez mondjuk segít ???
2013. máj. 7. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Jahh , és hány napig fogyókúrázzak ?
2013. máj. 7. 21:57
 2/6 poiu ***** válasza:
Egyetlen napig se fogyókúrázz. A gyümölcs nem igazán jó, csak módjával. Ne egyél cukrot és keményítőt. Mozogj, amennyi belefér (pl. busz helyett séta). Kellene min 3 x 30 perc intenyív kardió és 3 x 30 perc erőedzés. Az napi fél óra. Tök mindegy, hogy hányszor eszel. Ha kényelmesen ki tudod hagyni a reggelit, nyugodtan hagyd el.
2013. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani.

Sok-sok zöldség, gyümölcs (bár az mértékkel), csirke(!), tojás, túró, tk. kenyér. Szalámi helyett (ha muszáj feltét), akkor inkább sonka.

Heti 3-4× legalább fél óra sport, rengeteg neten fellelhető torna van, én Jillian Michaels-t és Shaun T-t tudnám ajánlani, nekem ők nagyon bejöttek. :)

Sok szerencsét és kitartást! :)

2013. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig pont, hogy kell a hús! sokan még mindig tévedésben éltek, hogy a hústól híznak... főleg a cukrok, tészták, rossz szénhidrátok miatt(még a szíros kaják is jobbak ezeknél) kella hús, fehérje, hogy jobban izmosodj, ezáltalál szebb formád legyen és több zsírt tudj égetni. én mint egy előző válaszoló, írta, hogy csirke!persze jó a csirke és legyen aza fő, de azért ez elég egyhangú, sok más husi is teljesen jó még. pl hal, rák(már lehet kapni teszkóban zacskós garnélát 700ftért) marha is kiváló néhanap, máj, sertés karaj, nyúl, vagy bármilyn van pl: szarvas
2013. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
javítok: bármilyen vaD
2013. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem ajánlanám a tescós rákot és a halat. hiába olcsó de mindenféle szart etetnek vele. disznót se azzal is kukoricát (Szénhidát is van a kukoricában). persze nem azt mondom csak meg kell válogatni.. szóval tescoból ne. amúgy hal(minőségi, igazi ;),saláta,víz. ehetsz pl cézár salátát abba van hús is csirke.szóval szénhidrátot, zsíros, cukros kajákat ne. amúgy kardió edzések mehetnek :) vmi izzasztó legyen szerintem.
2014. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!