Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sport mellett emelném a...

Ha sport mellett emelném a kalóriabevitelt, akkor "szebben" híznék mint szoktam? Most le vagyok fogyva, izmosodásra készen.

Figyelt kérdés
161-162 vagyok, alsó testre hízok először. Egyszer elhagytam magam, akkor meghíztam 4 kilót, de a felső testemen szinte nem is látszott, az alsón annál inkább. Ha mozgás, sport mellett emelem a kalóriabevitelt, akkor is csak a fenekem fog nőni meg a combom, vagy valamennyivel mégis jobb lesz az összhatás és felsőtestre is menni fog vlamicske?
2013. máj. 18. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő edzésterved van, akkor izmosodni fogsz, éspedig azon a részen, amit megdolgoztatsz. Zsír is fel fog menni, ez elkerülhetetlen. Ha gyarapodtál néhány kilogrammot, akkor le kell adni a zsírt úgy, hogy az izom megmaradjon. Ezt szokták szálkásításnak hívni.
2013. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!