Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottatok a '4 napos diétáró...

Hallottatok a '4 napos diétáról'? Első nap fehérje,2. nap zöldségek,3. nap szénhidrát,4. nap gyümölcsök.

Figyelt kérdés

Ezt sorozatosan kell csinálni és azt olvastam nagyon jó.

Vélemények róla? :)


2013. máj. 18. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha fehérjét és zöldségeket ennél, nem híznál el :D


A 3. és 4. napban megtaláltad az elhízás okait :)

2013. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor csak handabanda az egész :))

Egy csaj írta, hogy ezzel nagyon szépen leadott vagy 7 kilót nem tudom hány hónap alatt és azóta is tartja az étrendet, mert fittnek érzi magát plusz nem hízik vissza. :)

2013. máj. 18. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezeket nem naponta váltogatva kéne enned. Hanem 1 nap mindegyikből egy keveset.Vacsira fehérjét,gyümölcsöt azt talán délelőtt egyél. Szénhidrátot. Ha a csokira meg ezekre gondolsz akkor azokat lődd ki. Ha normális szénhidrátra akkor azokat is délelőtt egyed de csak keveset! Szerintem :)
2013. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez nem a négynapos, hanem a kilencven napos diéta szerintem. Én is csináltam, többször is, de szerintem katasztrófa. Inkább minden nap mindenből egy picit, mert mi az, hgoy csak négynaponta jut zöldséghez a szervezeted? Hát nagy baromság szerintem.
2013. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó: kb én is ezt írtam :) én voltam a 3. válaszoló
2013. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, csak fellelkesültem, hogy ilyen könnyű logikával meg lehet oldani az étkezést:D de akkor nem követem a módszert. Köszi szépen a válaszokat!
2013. máj. 18. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Könnyű logikával meg lehet oldani az étkezést:

Zöldség, hús = élelmiszer

Cukor, liszt, tej, krumpli, kukorica = szemét. Ennyire egyszerű.


A barátnőd tényleg fogyott. Csak küldd el testzsír% vizsgálatra, nézzétek meg mennyire hájas a teste.. Kellett volna egy mérés a 'fogyás' előtt is. Lehet hogy 7 kilóval könnyebb, de közben ugyan annyi (vagy több) háj lehet a testén, vagy alig kevesebb. Na ez a nem mindegy. Ilyen lelkes (buta fogyókúrázó) barátokból mindig van egy tetőre való, milyen kár hogy még véletlen sem tudja egyik sem, hogy hús és zöldségevő az ember. Szénhidrátot, szénhidrátnapot értelmetlen tartani, ahogy a gyümölcsökkel sem kellene annyit foglalkozni. Napi 1 alma, fogyás alatt ennyi sem kellene.


Viszont van még egy olyan alapvető tápanyag hogy zsír. Méltatlanul mellőzve holott alapvető sejt és hormonalkotó anyagok a lipidek.

2013. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia ez a ney nap csak felsorolas ezt az egeszet kilencven napon keresztul kellene csinalni mert negy nap utan ne varj semmifele csodat
2016. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!