Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2 alma nagyon sok? Nem...

Napi 2 alma nagyon sok? Nem fogyasztok gabonákat, tejet, cukrot, szóval paleozom.

Figyelt kérdés
fehérje-diétát tartok kb. (+paleo is) ebbe belefér napi 2 alma?

2013. máj. 26. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
nem hiszem:)
2013. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Sarkítás lenne tényként kijelenteni hogy nem, nem fér bele..


Fogyni is, egészségesen élni is lehet így.

2013. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mai étrendem: alma,

2 tojás, zellerszár,

2 répa párolva, 2 tojás,

alma

2 tojás, uborka

Vélemény? Egyek még?

2013. máj. 26. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Alakul.


Egyél még? -> leszel még éhes? :)

Kalóriára nem sok, de nem hiszem hogy a kalória számít.. Tápanyagra, minőségre elég ütős ez tény!

2013. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vega paleo fehérjediétát tartasz (legalábbis ma)? Hoppá.

Kalóriában iszonyúan kevés, nekem hiányozna a zsír, de nem vagyunk egyformák... Meddig csinálod ezt? Nem vagy éhes?

2013. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok vega, csak szeretem a tojást, és olcsóbb is mint a hús, de húst is szoktam enni. Egyébként megéheztem és még ettem 20 gramm mandulát, 1 tojást és egy kis párolt répát, meg egy natúr soya-joghurtot. Az utóbbiról mi a véleményetek?
2013. máj. 26. 19:40
 7/11 A kérdező kommentje:
amúgy a fogyókúra része 2 hónapra van tervezve, de utána is szeretnék paleo elvek alapján étkezni, súlyt tartani. Eddig 2 hete csinálom.
2013. máj. 26. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
A szójának van néhány egészségügyi kockázata, de persze nem nagyobb mint egy kenyérnek. Lowcarbba belefér.
2013. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy fehérjemérgezése is lehet az embernek, ha túl sok fehérjét (sovány húst) eszik, és zsírt nem? Kivéve, ha elég szénhidrátot (zöldség, gyümi) fogyaszt mellé. Ilyenkor ösztönösen kívánja az utóbbit -szóval, ha fogyni szeretnél, és a "kilengéseket" megelőzni, sokkal jobban jársz, ha elég zsírt is eszel a fehérje mellé.
2013. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a zsírt miből vigyem be? Tudtommal a tojásban meg a csirkemellben is van. Amúgy még szoktam enni napi 20 gramm mandulát is néha vagy 30at.. abban is zsír van. Javaslat még?
2013. máj. 30. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!