Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki mást mond! Szerintete...

Mindenki mást mond! Szerintetek? Ha van egy kicsi felesleg a hasamon, akkor az hasazással lemegy, vagy pedig csak a felesleg alatti izmokat erősítem vele, amik addig nem fognak látszani míg a felesleg el nem tűnik?

Figyelt kérdés

Napi 200-250 has gyakorlatot megcsinálok,látszani fognak majd a kockáim,vagy legalábbis lapos lesz tőle a hasam? 16/L

170cm/64kg..a súlyom ideális vagy fogynom kéne?



2013. máj. 30. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig nem lenne olyan nehéz visszakeresni a 9467861846124141 ugyanilyen kérdés közül párra, amiben azért le van írva egyértelműen az igazság:

- nincs helyi zsírégetés

- az izommunka semmiféle hatással nincsen az izom felett levő zsírra

- minden testformálás étrendfüggő is

- egy magasságból meg egy súlyból nem tudunk kinézetet extrapolálni

- nem kell minden nap edzeni

2013. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a fogyást csak segíti a sport, ahhoz diéta is kell(legalább hogy ne egyél össze mindent. heti 4-5 nap sport bőven elég kell pihenőnap is. dobj fel egy KÉPet, mert súly/magasság alapján sok minden lehet. hallottál már a zsír/izom arányról ami csak képen látszik?
2013. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem megy le hasazással. én pl. élő példa vagyok rá:) sportolok sokat, csomó hasizom gyakorlat, és kemény is. mégis van pocim, mert a csokinak nem tudok ellenállni...meg a kenyérnek, krumplinak se.
2013. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!