Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normálisan étkezem, tornázom,...

Normálisan étkezem, tornázom, de az utolsó kilókkal szenvedek, sehogy se megy le, esetleg valami zsírégetőre gondoltam, hátha az segítene, van valakinek tapasztalat valamelyikkel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is belassult egy hete, én a mozgásadagomat növeltem(napi 45 perc helyett 1-1.5óra )és már kezd vánszorogni lefele.
2013. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Attól függ, mit jelent neked az "utolsó kilók".

Mihez képest utolsó ?

Ha 10% körül van a testzsírod és nő vagy, akkor nincs könnyű dolgod. (ez a profi fitness-versenyzők szintje)

Mivel én velük foglalkozok, ezért el tudom neked mondani, hogy mit kell csinálnod. :-)


Ezen a szinten napi 2 edzés ajánlott, bár mi heti edzésadagot számolunk, tehát a heti 10-11 edzést próbáld tartani. 40-50 perc kardi reggel éhgyomorra.... ez un. alfa kardió, nézz utána nyugodtan és használj koffeint, yohimbine-t is.

Délután konditermi súlyzós edzés + kardió kombinációja vagy metabolikus kondícionáló edzés.

Ezen a szinten az alacsony -szénhidrátos diéták már nem működnek, hintáztatni kell a szénhidrát mennyiségét.

Legjobban akkor jársz, ha szakember segítségét kéred, mivel az utolsó kilók a leg-"makacsabbak" 1000x nehezebb leadni őket, mint a nagy túlsúlyból lefogyni pár-10kilót :-))

2013. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

55kg vagyok 165cm-hez, de kicsit zsíros, 50kg-val jobban néznék ki, főleg fehér husokat, halakat eszem salátával, kevéske rizzsel vagy kölessel, este túrót szoktam enni, reggelire zabkását vagy tojást paradicsommal, tízóraira pedig szezongyümölcsöt vagy kefírt.

Este tornázom 1.5 órát ami főleg sulyzós edzés, de az a baj, hogy gyenge vagyok nagyon (régen koplalással sikerült lefogynom, hiába keztem el enni, erőm nem jön vissza)

2013. jún. 1. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:

én is szenvedek, de csak három kiló nem megy le hónapok óta...


keresem a tutit, ezt most találtam..



[link]

2013. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!