Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert csak napi 800 kcal + 40...

Miert csak napi 800 kcal + 40 perc sport mellett sikerul lefogynom?

Figyelt kérdés

Ha 1000-1200 kcalt eszem, nem mozdul a sulyom....de nem jo igy ez a napi 800 raadasul csak 50-60 g feherjet szoktam bevinni...egyebkent nem ehezem. max a suliban de ott szerencsere nem tudok vele foglalkozni.

14/L 167 cm/54 kg

oke, inkabb latvanyra megyek de a combomon nem latazik semmi valtozas, max a hasamon de az mar igy is lapos volt. pedig mar lassan 3 honapja futok (de ezalatt a 3 honap alatt csak par kilot fogytam, pedig nagyon fihyeltem mit/mennyit eszem)



2013. jún. 5. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert nincs miből fogynod?

Így, amikor kevesebbet eszel (nem kapsz elég tápanyagot), akkor a tested elkezdi lebontani az izmot, mivel valamiből ki kell nyerni a tápanyagot.


Inkább sportolj valamit, hogy formásabb legyél, a fogyással szerintem csak rosszabb lesz, mivel úgy fogsz kinézni, mint egy anorexiás.

2013. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57 kg-nek kellene lenned. Hagyd a fogyókúrát...
2013. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem se fogyózz,én 14/L 160 cm és 52 kiló vagyok,és nekem kell a fogyókúra meg a sok mozgás nem neked!! xd
2013. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!