Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a modszerrel sikerulhet...

Ezzel a modszerrel sikerulhet lefogynom? 16/L

Figyelt kérdés

152cm es 55 kg vagyok, ebbol szeretnek 7kilot fogyni.

Ha minden nap reggelire fot tojast eszem, a suliba pedig salatakat viszek turoval, vagy valami sovany hussal ebedre pedig ami epp van, uzsira pedig ket sor csokit (tudom,hogy nem dietas, de nem birom ki maskep) . Az etrend melett naponta egy orat kocognek, vagy gorkoriznek es aztan meg fel orat zumbaznak. Hetvegente pedig egy szelet suti.. Eddig nagyon nagy edesseg manias voltam, most ket hete ataltam szepen, kenyereret is egy heten ha ket szeletet eszem, de a tesztakkal neha bajban vagyok, ezert van az, hogy inkabb 2 orat mozgok egyhuzamban. Szerintetek sikerulne?



2013. jún. 6. 15:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Atlag napi 100g ch-t viszek be, neha kevesebbet is , de e fele nem megyek.
2013. jún. 6. 15:42
 2/3 anonim válasza:
Szio:) Szerintem mivel neked azért nem hiszem, h olyan sokat kéne fogynod így ezekalapján ...nem több 10kilókat, sajnos nagyon mérsékelned kéne a csokit és az édességeket... ha nem , ha nagyon nem bírod, egyél korán reggel csokit... az se a legjobb mert nagyon megemeli a vércukorszintedet, igazából az a baj a csokival, h még éhesebb leszel , nylíván én sem bírom ki:) nagyon steretem de csináld azt, h heti egyszer beiktatsz , h vagy csoki vagy süti :) és próbáld pótolni a csokit valami olyannal ami édes de mondjuk azért nincs benne ennyi kaloria... amúgy ha sok gyümölcsöt ezsel, mivel a gyümölcsben is van gyümölcscukor eléggé jól tudod pótolni vele az édességhiányodat :) sztem ne vond meg teljesen a csokit tényleg , de minnél kevesebbet és akk reggel egyed... reggel még ehetsz ilyen túros cuccokat, vagy pl tojást, sonkát, abonetett , barnakenyér... ebédre a csirke nagyon jó meg a hal meg igazából majdnem minden csak kisa adagokban és sajnos mivel tényleg nincs rajtad sok...bár nem sajnos ;) sztem egyél inkább valami salátát,zöldségeket...még a gyümölcsöt is inkább reggel edd, azért nem mondom , mert azért van benne cukor :) én veszek biotechbe fehérje turmixot ...sporttal kapcsolatban a lényeg az , h folyamatosan 50-60percet mozogj , melegíts be előtte 15prccel kb ... pl futás,bicikli bemelegítés aztán videokra torna :)
2013. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csokit eszel, elhagynám a túrót.


Jah, jó lesz. Ha sprintelnél kocogás helyett, kardiós-erősítő edzést végeznél zumba helyett még hatékonyabb lehetne.

2013. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!