Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elszeretném kezdeni a fogyókúr...

Elszeretném kezdeni a fogyókúrát, de mindig akadályoz valami szerintetek mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és fogyokurázni szeretnék, ledobni egy 5 kilót. El is határzotam magam hogy szombattol neki állok!!

Diétázom és sportolok .

Erre szülinapom lesz pénteken és sajnos anyukámék tortát szeretnének rendelni:( viszont nem akarom megbántani őket hogy ne rendeljenek mert ez nálunk hagyomány, de enni sem szeretnék:(( mondjam azt hogy ettem már belőle és finom? közbe nem is ettem a tortából csak megbántás képpen hazudjak? vagy mit tegyek? télleg fogyni szeretnék és szombattol el kell kezdenem elhatároztam magam...:)



2013. jún. 10. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne fogyózz. Komolyan. Sajnos fejlődésben lévő szervezet vagy. Ha pont most kezdesz diétázni... életed végig súlygondokkal küzdhetsz.


Életmódot válts: több mozgás, több víz és zöldség. Kevesebb káros kaja. Nem is kell hirtelen átállnod, csak szép fokozatosan.

2013. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokan azt nem értik meg hogy egy nap félre evéstől nem lesz hízás ez sok idő, vajon miért most kezdtél el azon aggódni hogy ehetsz majd-e a tortából nem csak egy szép kifogás, ami miatt nem fogyozhatsz? Nyugodtan egyél a tortából,de addig is sok zöldség és hús + szűrt víz, + mozgás, ha ez egyszerre túl sok akkor lépésenként kezdetben minden reggel sétálj egy órát ha ez már simán megy akkor csak vízet igyál ha már ez is megy akkor a köreteket cseréld zöldségre és kész is, az egészséges életmód, ha már ide eljutsz valószinűleg fogyni fogsz, ekkor ellehet kezdeni valami sportot formásodás miatt, remélhetőleg itt már energiád is lesz. (Ami persze lehet most is van hiszen fiatal vagy és rá is érsz)
2013. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Süssék liszt és cukor nélkül. Nekik sincs szükségük lisztes-cukros kajákra.


Ha pénteken születésnapod lesz, az pont 1 nap. Teljesen mindegy, nem azzal van gond hogy pénteken mondjuk eszel 1-2 szelet tortát. Gond azzal van, hogy most hétfő van, és te szombattól szeretnél 'fogyókúrázni'. Miért, ma, holnap, a héten kenyéren akarsz élni? Ez fura felfogás.

2013. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!