Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek milyen módszerrel...

Nektek milyen módszerrel sikerült lefogynotok? Mennyi idő alatt, és mennyit?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok!


Köszönöm!


2013. jún. 12. 15:08
 1/5 anonim válasza:

Most valami olyat fogok neked mondani,amire sokan fújjognak majd,sőt sokan próbálnak majd rácáfolni..:)

Én 15 évesen szép kerek 75 kg voltam..Habár most sem vagyok valami vékony, 60 kg jelenleg 165 cm-hez..na de ugye a lényeg nem ez..

Azon a nyáron nem csináltam semmi különöset,a barátaimmal jártam néha csavarogni,ritkábban ettem a kenyeret,csokit,cukrot,mellőztem kicsit az üdítőt..

Fogytam 2 hónap alatt 5 kg-t mindenféle fogyókúra nélkül..

Eljött a következő nyár,amikor már egyáltalán nem ettem kenyeret,visszaszorítottam a nagy evészeteket,és fele annyit ettem ..sokszor azelőtt még azt is megettem,amit csak a szemem kívánt..

Ledobtam még 5 kg-t a két hónap alatt..aztán úgy gondoltam szeretnék még fogyni..nagy stagnálás után végül sikerült ledobnom még 5 kg-t és most 60 vagyok..ugyanúgy eszek csokit,kekszet,süteményt DE nem minden nap és nem mértéktelenül..!!! Nyugodtan edd/idd meg,amit KÍVÁNSZ..ha mozogsz,az egyébként rásegít sokat,de vannak olyan lustik,mint én is,akiknek nem igazán van erre sem idejük,sem kedvük,ezért inkább lemondok néhanap a finomságokról :PPP

18/L

2013. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Eddig 6 kg/3 hét, paleo. Tudom, hogy ez gyors, ezért sok gyümölcsöt próbálok enni, de már azt sem kívánom annyira, mint korábban.
2013. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen biciklizéssel kevesebb kajával egy nyár alatt -20kg. A bőrőm nem jött a fogyással, lábam izmos lett felsőtestem nem, 16 éves koromra visszahíztam, akkor fogytam 10kg-t P90X ezt már izmosodással itt sem figyeltem a kajára, aztán elkezdtem helyesen enni és tornázni itt már nem fogytam (nem is volt cél), állóképességem jó volt, ezt tavaly nyáron abbahagytam (azóta is edzek kardió szinte semmi, és elkezdtem összevisszaenni) híztam 7kg-t össze vissza kajáltam, nem is baj nőttem is erősődtem, ami zavar az a 14 éves koromból maradt logó bőr, ezért most normálisan kajálok és ugyanúgy edzek mint eddig. 20/F
2013. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hét, 3 kg, még 5 kilót akarok legalább fogyni(160/54). Kevesebb szénhidrát, több fehérje, mozgás.

22L

2013. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap, 12 kg.

De az első 1 hónapban egyáltalán nem indult be. Tudom, hogy kevés, de egyszerűen nekem ilyen lassan csordogálnak le a kilók.


21/L

2013. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!