Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne olyan, aki velem tartana...

Lenne olyan, aki velem tartana a fogyókúrában?

Figyelt kérdés

Olyan embert, embereket keresek, akik szintén le szeretnének fogyni. Együtt könnyebb szerintem, mindig tudjuk a másikat buzdítani.

Én kb 8-10 kilót szeretnék leadni. Tervem, hogy minden negyedik nap elmegyek futni, növelve az időtartamot. Első körben szerintem 20 percnél több nem menne. Emellett azokon a napokon, amikor nem futok, akkor tornáznék, minimum 30 percet, de ezt az időtartamot is növelném. Az étkezésre odafigyelnék szintén, bár ebben nem vagyok vmi szuper, mert szerintem nem tudnám kizárni pl. a fehérlisztet, fehér kenyeret, inkább a mértékletességen lenne a hangsúly és a zöldségeken, gyümölcsökön. Arra gondoltam minden nap leírhatnánk, hogy ki mit evett, mit sportolt, hogy érzi magát, hogy áll a dologgal.


Ki lenne benne? :)



2013. jún. 16. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülésére: mindenki külön-külön sportolna, enne, inna, stb., csak megbeszélnénk itt a tapasztalatokat.
2013. jún. 16. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én benne vagyok:-)

Kb 10-15 kg-ot szeretnék leadni,szintén mértékletességgel,illetve késő este 7 utàn már nem eszek.Pár hónapja kezdtem futni,sikerült már 6 km-ig feltornásznom magam,most azon ügyeskedek,hogy ezt rendszeressé tegyem,heti 3 alkalomra.

Ja,és 27 éves vagyok.Te?:-)

2013. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hű gratula az eddigiekhez:)

6 km-t hány perc alatt futod le?

Én 22 vagyok, most kezdek neki:) Ja és én is úgy tervezem,hogy 6-7 után nincs kaja.

2013. jún. 16. 21:24
 4/7 anonim válasza:

Szia én is szeretnék csatlakozni!:)

Kb 6-8 kg szeretnék leadni sporttal és mértékletességgel

egyébként 14 vagyok

2013. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig már lefogytam 14 kilót, kicsit jegeltem a dolgot, de most megint elkezdeném, mert van még mitől megszabadulni. Öt kilót szeretnék leadni, és formásodni, izmosodni. Tornázni szeretek és nagyon sokat bicózok, néha futni is eljárok, de nem mondanám, hogy különösebben nagy lelkesedéssel teszem.

A fehérlisztet én sem tudtam kizárni, néha reggelire kenyeret eszek, szánom-bánom, ez van.

Most kezdtem el fogyinaplót vezetni, hátha így könnyebb nyomon követni.

2013. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is 22 vagyok, es kb 8-10 kg-t szeretnek fogyni. Az evesre igyekszem figyelni, szerencsere amugy se eszek tul sok edeset vagy feher lisztet, inkabb az a gond, hogy rendszertelenül eszek. De folyamatban van a valtoztatas. :)

Melle min heti 3-4-szer szeretnek edzeni menni, bicaj, futas, sulyzozas, ilyenek.

Ha gondolod, irharsz pivatot! :)

2013. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na sziasztok!:)

Én miota elkezdtem az étkezlsre figyelek. Rendszeresen eszem, 6 után semmi. Igyekszem sok zöldséget,gyümölcsöt enni, cukrot kevesebbet. Barnakenyeret eszem a fehér helyett és csak vizet vagy gyümölcsturmixot iszom. És elkezdtem étkezési naplót is vezetni.Sajnos a futást még nem sikerült elkezdenem, de amint túl vagyok az utsó vizsgámon belevetem magam. Természetesen a súlyom még az eredeti,ennyitől nem is várok mást.


Ti hogy álltok?

2013. jún. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!