Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 vagyok, 148 cm, 54 kg. Nem...

15 vagyok, 148 cm, 54 kg. Nem eszek sokat, mégis molett vagyok. Sportolni nem tudok egy betegség miatt. Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
sportolni nem tudok mert van egy két betegségem amiért nem lehet de akkor mit tegyek
2007. szept. 22. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még csak 15 éves vagy én a helyedben nem kezdenék bele csak úgy saját szakállamra semmilyen diétába (hiszen nem tudhatod, hogy nem okozol e valamilyen kárt a szervezetednek...), hanem kérném dietetikus segítségét (ezzel foglalkozó szekember, aki segít a számodra diétás étrendet összeállítani az életkorodnak megfelelően, hogy minden létfontosságú vitaminhoz és ásványi anyaghoz hozzájuss...)
2007. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

egyél sok gyumolcsot.foleg ananászt,narancsot,mandarint.és igyál sok sok citromosvizet,amennyit csak lehet.nagyon jol égetik ezek a zsírt.én kiprobáltam,sokat fogytam vele.

sok sikert!!

2007. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

picit tornázni esetleg nem lehet otthon?

mert az is sokat számít!

2009. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, húsból csak soványat. Lehetőleg ne egyél kenyeret, esetleg teljes őrlésűt vagy hasonlót, abból se sokat, se tésztát, a húst zöldséggel edd. Este már ne egyél sokat és lehetőleg ne édességet és ne is túl későn.

Így meglesz a megfelelő vitaminbeviteled egészséges ételekből, mégsem hízlaló.

Ha sportolni nem is, de azért kicsit biciklizni, sétálni biztos szabad.

Sok sikert!

2010. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!