Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szereted a tested? Ha nem,...

Szereted a tested? Ha nem, mit nem szeretsz rajta? Téged is zavar az a bizonyos "testrész", vagy csak azért zavar, mert mások megjegyzéseket tesznek rá? (utóbbin alaposan gondolkozz el)

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Zsíros a bőröm, és valamiért nagyon szeretnek azok a rovarok, amik csípnek. A zsíros bőrt még csak-csak elfogadtam, mert egye fene, öregségemre később fogok ráncosodni emiatt, viszont hogy ennyire csípnek a rovarok, valami számukra jó lehet a bőrömben vagy a véremben, csak sajnos elég komoly gondjaim vannak miattuk. Én ezeket nem igazán szeretem a testemen, az alakommal meg vagyok elégedve, inkább azon változtatnék, hogy ne szeressenek ennyire a rovarok, csak sajnos orvos még ezen nem tudott segíteni, nem veszik komolyan a problémámat (nem tudok, majd ha elkezdek fulladni egy csípés miatt, talán akkor komolyan vennének...)
2009. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Én nem szeretem a testemet... se a karomat se a lábamat se a mellemet se a fenekemet se a hasamat semmit sem... egyszerűen nem tudok magammal megelégedni.
2009. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A hasamat nem szeretem, mert a túlsúly miatt terhességi csíkjaim vannak, és hiába fogytam 15 kg-ot, azok ugyebár megmaradnak...a melleim is elég kicsik, de a környezetem mindig azt mondja, h így vagyok tökéletes, és nem változtatnának rajtam. Ez sokat segít abban, hogy elfogadjam magam. :)
2009. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem szeretem magam. túl fehér a bőröm, szeplős vagyok, az alakom sem valami szép, kevés hajam van, fogszabályzóm van, nagy a lábam és tyúkmellkasom van ami elég ciki =/
2010. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!