Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek 1...

Sikerült már valakinek 1 hónap alatt 6 kg-ot fogynia?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, mert vannak olyan hülyék akik nem visznek be elég fehérjét és így le fogyják az izmot .



Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2013. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a fehérje diétát csináltam egy hétig és napi 1-másfél órát edzettem, így ment le 4-5 kg.
2013. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de abból biztos vissza is fog jönni, ha abbahagyom a diétát és csak a mozgást folytatom... (utolsó voltam)
2013. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!