Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy anorexiás mennyi idő...

Egy anorexiás mennyi idő alatt tud lefogyni?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy nem eszik semmit,csak (max.) e joghurtot és egy almát és naponta fut pl. 2-3 km-t. Mert ez eddig sem volt "tiszta",hogy mennyi idő alatt fogynak le ennyire. És az is fura,hogy a környezetük nem veszi észre,hogy milyen csontvázak lesznek/lettek. Légyszi írjatok tapasztalatokat,véleményeket,mert nagyon kíváncsi vagyok:) Köszi!

2013. júl. 4. 14:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem egy hónap alatt sikerült 13 kiló mínusz, de azt a szenvedést nem kívánom senkinek.
2013. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És hogy csináltad?

Miután befejezted visszajöttek a leadott kilók?

2013. júl. 4. 15:33
 3/7 anonim válasza:
100%
Reggelim zsemle volt (barna) és nagyon minimális ebéd. Plusz heti 5 tesi óra, de a végére már felmentést kellett kérnem, mert annyira fáradt voltam, hogy még ülni is allig tudtam. Nyáron vagyis most 3 kiló jött vissza, de az is zabálással, mert nagyon kiéheztem.
2013. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.
2013. júl. 4. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem inkább "Aki koplal,mennyi idő alatt tud lefogyni?" Aki anorexiás,annak nincs már hova,maximum a halálba. Rövid idő alatt ledobsz sokat,ami nagy részt az izomszövetből megy le,és készülj fel r,hogy állandóan aludni akarsz majd,csomókban fog hullani a hajad,nem jön meg a menzeszed,száraz lesz a bőröd,és elgyengülnek a körmeid is. Ezen kívül annyira éhes leszel,hogy felriadsz álmodban,mert rémálmaid lesznek.


Voltam anorexiás(170/47),és habár nem vagyok az a melegszívű ember,ilyen szenvedést a legszemetebb ellenségeimnek se kívánnék,az biztos.

2013. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Én három hónap alatt 11 kilót.
2013. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia! én 8 éve vagyok anorexiás. Minden egy ártatlan fogyókúrával kezdődött, de nem tudtam leállni. Először csak az édességeket hagytam el, majd a vacsorát, azután az ebédből is egyre kevesebbet ettem. Észre sem vettem, olyan gyorsan váltam egészséges emberből beteggé. Minden falat után bűntudatot éreztem (mai napig is így van) egy nyár alatt (kb 2 és fél hónap) 15 kilót fogytam, a végén már vizet sem ittam, a sportoláshoz sem volt energiám teljesen kiszáradtam, kórházba kerültem 50 kg-ról fogytam le kb 34-35kg-ra. Senkinek nem kívánom ezt a betegséget, mert tényleg szörnyű, és halálos kimenetelű is lehet.
2013. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!