Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csípőnél lévő "husit" hogy...

A csípőnél lévő "husit" hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

1-2kiló felesleg van rajtam,tükörben nem igazán lehet látni,de most néztem képeken hogy a csípőmnél még mindig van husi,tudom hogy a diéta a legfontosabb,de tudtok valami gyakorlatot amivel "rásegíthetnék",hogy eltűnjön?

Már majdnem elégedett voltam az alakommal és most elégé elkeserített hogy onnan van még mit leadnom.



2013. júl. 8. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

amíg túlsúlyos az ember addig egyszerű (de nem könnyű) fogyni: csak diéta és kardió. az utolsó pár kilót leadni sokkal nehezebb. nem tudom milyen sport múltad van.. gondolom hamar le akarod adni a súlyt, hatékony edzés kell


reggel éhgyomorra végezd, kávé cukor nélkül segít

csinálj 10-15 percig intenzív gyakorlatokat, pl négyütemű fekvőtámasz, levegőbe ugrás, sprint. a lényeg hogy nagyon hajtsd meg magad

utána pihenj vagy 5 percet

ezután 30 percig vagy még tovább mérsékelt tempóval eddz, pl kocogj, biciklizz, néha végezhetsz közben más gyakorlatot hogy megtörd az unalmat.


ha nem sportoltál előtte akkor szokatlan lesz. én most ezzel próbálok meg szálkásítani, plusz a súlyzós edzés megy az izommegtartás végett


olyan gyakorlat nincsen ami egy adott helyről égeti a zsírt. minden gyakorlat mindenhonnan éget zsírt. de kb ebben a sorrendben tűnik el a zsír: arc, karok, utána felsőtest, has, combok, fenék


a diéta: minden megevett édességgel egy nappal később fogsz végezni a céllal. csak erre gondolj :D

2013. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
minden nap tornázok,csak valami olyan gyakorlatot szeretnék ami jól megdolgoztatja ezt a részt is,a hasam már teljesen lapos és kemény,de ez a rész nem igazán akar változni,viszont köszi,ha sikerül úgy beosztanom az időmet akkor kipróbálom amit írtál:
2013. júl. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!