Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Járok futni...

Fogyni szeretnék. Járok futni is, de mellette szeretnék otthon dvd-t is használni. Melyik Norbi dvd a legjobb fogyásra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 16:20
 1/4 anonim válasza:
Szia.Adok neked 1 tuti tippet.De lenne 1 kérdésem mennyit és mikor eszel?
2009. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl sok DVD-jét még nem próbáltam, de nekem az 1000 kcal-os Kickboxja nagyon bejött anno.
2009. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amikor én ezt a fajta fógyokurát elkezdtem én nem számoltam a kaloriákat és be vallhatom 32 kg ot fogytam ezzel a mocerel.naponta reggel és este igyál meg 1 citrom kifacsart levét 1 dl vizzel és már 1 ét utá érezni fogod a hatását.
2009. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: naponta kb. 4x eszem, de mindig keveset. Igaz, ne válogatom meg az ételeket. Eddig nem volt vele semmi baj, nem híztam. De jött egy tanulós, otthonülős korszakom és minden este sokat ettem és így jött rám pár kiló.

Reggelire általában tojást, fitness müzlit eszem, vagy update szeletelt kenyeret ( piritósnak csinálom meg).

Tízóraim általában update péksüti, imádom őket. Ebéd, amit épp főznek. Uzsonnára szintén egy update péksüti vagy épp amit találok a hűtőben ( felvágott, vagy bármi).

Vacsizni nagyon nem szoktam ( kivéve mikor ültem és tanultam), inkább egy pohár tejet iszom. Persze ha éjjel szórakozni megyek, akkor vmi könnyűt eszem.

2009. okt. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!