Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164centi 48kilós 15éves lány...

164centi 48kilós 15éves lány vagyok és szeretnék hízni de akárhogy eszek nem megy, combra megy de máshova nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Leírok pár ötletet így kora reggel ami eszembe jut...

Először is fehérjéket egyél és rostot többet, mint eddig. PL bab, borsó, lencsféléket, tejterméket, sok zöldséget, gyümölcsöt. A szénhidrát legyen összetett szénhidrát. A fehér cukrot felejtsd el, az háj lesz. Egyél hántolatlan gabonaféléket, teljesőrlésű kenyeret, barnarizst...

Fontos a rendszeres mozgás is, hogy a fehérje (meg úgy általában a bevitt táplálék) ne zsír legyen, hanem hasznos izom. Gondolom nem zsírpárna akarsz lenni, hanem kissé formásabb csajszi.

Gondold végig, hogy a combodra miért megy: oda erősítesz, vagy az a rész lusta, vagy a családban mindenki combra hízik?

Kicsit takarítsd ki a szervezeted, hogy jobb legyen az emésztésed, és jobban hasznosuljanak a dolgok. (Nem tudom, mit eszel, ez csak egy tipp.) Tarts egy napot, amikor csak nyers gyümölcsöt és zöldséget eszel,és sok vizet iszol. (Ilyen napot persze többször is tarthat bárki.) Akkor csináltad jól, ha nem hiába látogatod meg a wc-t. ;)

Hát izé, erősítő gyakorlatokat majd írnak mások, vagy ellesed a tesiórákról.

Nem mondom, hogy ettől a jövő héten 67 kiló leszel, de lassan "megformálódhatsz". Ja, és ne várj ettől nagy melleket, oda hízik a legnehezebben az ember. Az fog utoljára terebélyesedni, de neked egyébként is fog még nőni.

15 évesen szerintem elég, ha az ember csak kicsit egészségesebben él, semmi fogyó, semmi hízókúra. Egészséges táplálkozással beáll a szervezeted a normálisra, ahonnan ha tartod, akkor max 5 kg eltérések lehetnek majd. (Plusz amit még nő a szervezeted, hisz azért nem maradsz örökre 15 éves.)

Üdv.

2008. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van az elottem szolonak...es nem akarlak "fenyegetni" de mikor majd 30 leszel meg a frasz jon majd rad, hogy mitol hizol...????!!!!! A testunk folyton valtozik...hidd el, 30 evesen az, hogy olyan vagy most amilyen rendesen elonyodre fog valni!!!! VAgy miutan szultel...tudom mirol beszelek. Szoval fel a fejjel es megfogadni az elottem iro tanacsait! :o)
2008. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Te hizni akrsz??????En alig tudok lefogyni.....!12 eves vagyok es 46 kilo!!!
2008. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha hizni akarsz van ötletem: egyél mindig valamit nasi legyen süti chips pizza sajtburi mozogni tilos és gyorsan egyél amikor úgy érzed hogy jol laktál pihenj egy kicsit és folytasd mondom mozogni tilos és inni ne ásványvizet vagy vizet igyál hanem rostosokat pl.őszibaracos ezektől tuti a hizás de mondom MOZOGNI TILOS
2008. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha hízni akarsz, akkor naponta egyél kevesebbet, de többet.

(pl.:napi 3x étkezel,de sokat eszel.)

Én is hízni akartam, de sajnos túl sokat híztam.

Én naponta min. 1x ettem hotdogot és

hamburgert, nem mozogtam, és otthon zabáltam.

most, 13 éves koromra 72 kg vagyok, és nagyon kövér.

Tehát szerintem ne hallgass az előttem íróra, mert akkor elhízol!

2011. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!