Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha esténként járok futni...

Ha esténként járok futni akkor mire edzek inkább? 13/F

Figyelt kérdés

Most meg fogadtam hogy le fogyok a nyáron de a futással mire edzek ?

csak lábra vagy hasra is?

Mert ma is 2,5 KM vagy 3 Km futottam :)

13/F

Vagyok valaki tudna segitsetek és

a edzés tervem

reger-este 60 felülés vagy nap közben meg csinálni

Este futás 2-3 Km kezdetnek (Persze mindig emelni fogom egyre többre )

ez lenne szerintetek jó így?

segitsetek nagyon fontos lenne a nyáron le akarok fogyni:)

irjattok bátran :)


2013. júl. 12. 22:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát a futás tényleg jó, ha rendszeresen csinálod. Én nem vagyok dagadt, úgyhogy nincs tapasztalatom, de unokatesómnak segítek fogyni. Tehát úgy fuss, hogy 15-20 mp sprint, és 20-30 mp pihenés. Vagy ha nem izzadsz, akkor emeld a mp-eket. Futás után melegíts be egykét karkörzéssel stb... utána pedig csinálj mondjuk olyan 5*10 fekvőt és 5*20 felülést. Persze emelheted a számokat, én nem ismerlek.
2013. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés, bodyrock TV, zuzana light.
2013. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 Válaszoló neked mi bajod van?
2013. júl. 13. 11:08
 4/13 anonim ***** válasza:

3 igen jó edzés lehetőséget írtam. A bodyrock tv és a zuzana light csajos ugribugrinak tűnik, de hát sajnálom a hülyéket akik ezt gondolják.

A fegyencedzés jól felépített erősítő edzésterv kiváló gyakorlatokkal.

Szo.pás neked, ha ezt nem sikerül megérteni, és inkább 2-3 kilométereket futkosol, ami szinte halálosan értelmetlen időpazarlás, főleg ha nem edzés mellé kiegészítésként végzed, hanem ennyi az 'edzésed'.


"segitsetek nagyon fontos lenne a nyáron le akarok fogyni:) "


Akkor ne egyél cukros, lisztes, tejes kajákat hanem zöldségeket és húsokat preferálj.

2013. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Figyelj attól még valaki fogyózik attól enni kell !!

csak neked egy baj van értermetlenül irtál szopásba nagy mester lehetel :) !!

aszt hittem hogy értelmeseket fognak írni ide :)

2013. júl. 13. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Még mindig igaz hogy leírtam neked egy kiváló erősítő edzést aminél aligha találsz jobb edzéstervet magadnak 13 évesen, illetve ajánlottam 2 kardio-erősítő edzés csatornát, jó nőkkel és mókás-hasznos gyakorlatokkal. Örülnöd kéne.


Leírtam mit egyél, mihez tartsd magad, kettőnk közül te jársz rosszul ha ettől eltérsz. Kis sarkítással: ha mást eszel mint amiket én írtam, akkor csak magadat gyengíted, hizlalod.


Precízebben meghatározva az emberi étrendet:

Húsok (tengeri állatok, tojás, szárazföldi állatok) zöldségek (alacsony keményítő tartalmú szárazföldi/vízi növények) és gyümölcsök, gombák és olajos magvak képezik az étrendünket egészséges esetben.


Ebből logikusan következik, hogy a kajálásodból célszerű elhagyni a gabonaféléket, tejtermékeket, cukrozott élelmiszereket. Voltaképp az adalékanyagként használt vegyszereket is hiszen a vegyszerek nem tartoznak sem húsok, sem zöldségek stb. csoportjába. Ettől el lehet térni, csak az hátrányokkal fog járni (előnyökkel is, pl. a vajaskenyér finom, a kakaó finom, a csokitorta finom: előny: a finom íz. hátrány: sz.ar kaják)


Értelmesebb választ nem fogsz kapni, legfeljebb könnyebben értelmezhetőt vagy szimpatikusabbat és a saját elképzelésednek jobban megfelelőt. Na de olyan válaszokat miért várnál amik csak annyit mondanak amit eddig is tudtál/gondoltál?


Sokkal többre mész olyan válaszokkal amikből újat tanulhatsz. Hogy tanulsz-e? Nálad sokkal idősebbek, kifejezetten beteg/hájas emberek sem tanulnak, senki sem várja el hogy irányítani kezdd az életed. Csak a lehetőséged legyen meg rá, hogy tudd mit kéne enni, vagy milyen típusú mozgást kellene csinálni.


Az ajánlott és jó mozgásformákhoz hozzá kellene venni a harcművészeti/önvédelmi/küzdősport edzéseket, a súlyzós edzéseket és a jóga típusú gyógytornákat is, mert ezek is mind jó választások sok előnnyel.

2013. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem kell felkapni a vizet mindenre, és nem kell ilyen kuurva hosszú válaszokkal se leterhelned magad egy másik agresszív ember miatt. Csak tipp.
2013. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De én deklaráltan agresszív és rossz ember vagyok, ROSSZ és deviáns. Nekem szabad.
2013. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Értem. Magánügy.
2013. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1 nép vagyunk, 1 szív dobog bennünk (L)

Nincs magánügy.

Szorgos népünk győzni fog!

2013. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!