Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a hasamra és a...

Hogy tudnék a hasamra és a derekamra lerakódott úszógumitól minél hatásosabban, rövid idő alatt megszabadulni?

Figyelt kérdés
2007. szept. 25. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én a hulla hopp karikát választottam és nagyon jól bevált
2007. szept. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
felülésekkel
2007. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is a hullahopp karikára szavazok.olcso és jo megoldás,nem kell drága diétákra koltened vagy fogyasztoszerekre.pár száz fointbol megoldod és a hasad,derekad egyre csinosabb lesz
2007. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl nagy az úszógumid, mint nekem és hullahoppozni sem tudsz, mint én, válaszd a 90 napos diétát, nagyon átformál. Én félidőnél vagyok, de már most tök más az alakom.
2007. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

valaki írja neg azt is, hogy hol lehet karikát venni!(aminek súlya is van, mert ez a light változat nem jött be!)

köszi.


futás, bicikli? ezek elég olcsó lehetőségek, s elérhetőek mindenki számára (nagyjából). a krémeket, varázsöveket pedig felejtsd el, én befürödtem vele! jól leégettem a bőrt a hasamról, a nagy haszon annyi volt, hogy nem fázott a derekam.

izmosítani pedig erőgyakszik pl. felülés

2007. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerű, diéta, súlyzós edzés, aerob edzés, mindezt egyszerre
2007. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én naponta tornázok Bíró Icára, 15 perc csak hasra, és nagyon.De!Az oldalsó úszógumi megmaradt, szal nem is eszek annyit, így az is alakul.Azt eltüntei a hullahopp karika??
2008. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!