Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap, minimum 5 órát...

Ha minden nap, minimum 5 órát biciklizek szabadban, folyamatosan, illetve szinte teljesen kizárom a szénhidrátot az étrendemből, akkor mennyi idő múlva látszik meg az eredmény, ha mindenhonnan fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Vagy ennél is többet kéne? Tudom, hogy a futás hatásosabb lenne, de amikor néha rávettem magam és megpróbáltam , nagyon rossz volt... egyáltalán nem ment. A biciklit meg nagyon szeretem, csak nem tudom, jó-e pl.:hasra is.

16/L 163cm-61kg



2013. júl. 23. 01:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
Itt mindenki amatőr észlény!!! Ne várj semmi profi választ!! Amúgy meg jobb hogy válaszoltak neked mint hogy senki se válaszolna!!! Örülj neki és pofa be!!
2013. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A biciklizés jó, de 5 órára nincs szükség... napi 1 óra is bőven elegendő, ha mellette figyeled, hogy mit eszel. Az meg emberfüggő, hogy kinek mi a jó, ki mit tud és nem tud megemészteni.. a legjobb ha egy szakember tanácsát kéred ki az ügyben és aztán követed a diétát (nem fogyókúrát). Akkor tuti, hogy egészséges maradsz és fogysz is. :)
2013. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 5 óra bringa naponta felesleges, de ha szereted, csináld. A kérdésedre a válaszom: kb. 1 hónap kell a tartós fogyáshoz így.
2013. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!