Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fogyás módszer 102 kg vagyok és 12 éves?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha elmesz a szuleiddel az orvoshoz tanacsot kerni. Egyreszt mert gyerekkent nem szabad felnott modjara dietazni, 102 kg mellett viszont igen is szukseged van ra, ezert kell ezt orvosra bizni.
2013. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez általában a szüleid sara, ha megfelelő minőségű étel kerül az asztalra, diétásan elkészítve, akkor nincs ilyen probléma. Nyilván a csipsz, kóla, sütemény, töpörtő, szalonna, szalámi, fehér kenyér, disznópaprikás nem tartozik ide. A hagyományos konyha az elhízás oka többnyire amit súlyosbít az otthon ülő életmód, el kell menni mozogni, napi egy óra intenzív séta pl.
2013. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hús, hal, tojás, zöldség. Ezeket egyed, mást meg ne! Orvoshoz ne menj, mert azok egyáltalán nem értenek az egészséges táplálkozáshoz, elég rájuk nézni, sok el van hízva, meg sárga az ujja a nikotintól. A magyar orvosok átlagéletkora is siralmas, szóval tőlük semmi jóra nem számíthatsz, csak ahhoz értenek, hogy felírják a sok gyógyszert, hogy a gyártók elvigyék őket Thaiföldre konferencia címszó alatt transzneműeket izélni. Fúj!
2013. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

12 évesen még nagyon fiatal vagy. Hány cm magas vagy és milyen nemű?

Szüleid milyen alkatúak:?

Mik kerülnek napi szinten az asztalra? Miket szoktatok még mellette enni? Ha tényleg sok a chips, cola, sütik, zsíros ch(szénhidrát) gazdag ételek, akkor elsőnek ezeket kéne csökkenteni. De ezt muszáj a szüleiddel megbeszélned, mert 1: nem tudsz nélkülük boldogulni étkezés terén, hisz ők főznek, vásárolnak, muszáj, hogy tekintettel legyenek rád, és olyan ételeket vásárolni és készíteni, amik egészségesek.

De elsőnek muszáj elmenni egy orvoshoz, hogy ki is vizsgáljanak, és majd dietetikus ír elő étrendet.

Azért ne haragudj, de a szüleid komolyan ezt hagyták? Minek tömnek sok sz-r kajával. Hihetettlen.......

2013. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy anyuék is jó húsban vannak...

Bárki is táplál, rengeteget árt az egészségednek. Sürgősen fogynod kell, de a korod miatt orvos segítségével. Ne kísérletezgess itteni tanácsokkal.

2013. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne küldjétek már orvoshoz! Nem beteg csak kövér! Kevesebbet kell enni, többet kell mozogni, azt ennyi!
2013. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12 evesen 102 kilo az mar igenis betegseg. Siman lehet, hogy mar kezdodo diabetesze is van, ezt nem szabad elsumakolni.
2013. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én mikor ennyi idősen túlsúlyos voltam, úgy fogytam le, hogy egyáltalán nem nassoltam, valamint kisebb adagokat ettem. Tornáztam és bicikliztem is, mondjuk egyelőre lehet elég lenne neked a séta.
2013. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!