Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Reggel, délelőt...

Mit csináljak? Reggel, délelőtt még egészen be tudom tartani, hogy egészséges kajákat egyet, estefelé viszont már nem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Este beraktároz a szervezeted, ezért tudod megvalósítani reggel, amit szeretnél. De összeségében elmondható, hogy nem tudod betartani ezt a diétát, szóval sztem próbálkozz mással, választék van bőven.
2009. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

próbáld ki,hogy inkább reggel eszel többet,mert azt még úgyis lemozgod,este meg nem jó teli hassal lefeküdni.szerintem ha néha-néha napközben engedsz egy kicsit a csábításnak,este kevésbé fogod kívánni. de különben erre való az akaraterő!hogy tudj nemet mondani!

egy csomó kajának,édességnek,rágcsálnivalónak megvan az egészséges változata is,részesítsd előnyben azokat,és ne egyél sokat!

2009. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!