Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki csípőről akar...

Ha valaki csípőről akar fogyni az úszógumiból akkor csináljon rá gyakorlatokat azok eltüntetik?

Figyelt kérdés

lábemelés,oldalra hátra ezekre gondolok...

vagy ezek nem tüntetik el? akkor mi tünteti el onnan a diétán kivül még melyik gyakorlatok ??


2013. aug. 7. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

NEEEEEEEEEM!!! Hogy a francba hiszi ezt mindenki, miközben ez az egyik legnagyobb marhaság ebben a témában? Hogy terjedt ez el? Te honnan szedted ezt a hülyeséget? Vagy maguktól találják ki ezt a hülyék? És emiatt sose ér véget az ostobaság elleni harc?

Az izommunka nincs hatással az izom felett levő zsírra. Erre amúgy nagyon egyszerűen rá lehetne jönni, de az a napi 872637826712 idióta, aki ezt akarja túl hülye hozzá, hogy akár megpróbálja végiggondolni. De kérem, ennyien? Szánalmas a színvonal...

2013. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
Héé.. kedves első! Nyugodj már le légyszives. A kérdező tök normálisan tett fel egy kérdést, mivel nincs tisztában a dolgokkal. Lehet normális választ is adni..
2013. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ez nem egy normális kérdés. Egyrészt azért, mert ugye végig kéne csak gondolnia, hogy marhaság. Másrészt azért, mert egy egyszerű guglis kereséssel is rájöhetne, az edzéssel foglalkozó oldalaknak sok munkája van már abban, hogy eloszlassák ezt a tévhitet. Harmadrészt ezen az oldalon is rengetegen kérdezik pontosan ugyanezt naponta, (jelenleg az első 3 oldalon is van legalább 2 ilyen kérdés). Egy icipicit kéne csak gondolkodni, de nem megy, és ez a baj. Az is szomorú, hogy téged (és sokakat) ez egyáltalán nem szomorít el. Mert ez nem olyan, hogy nem baj, ha nem tudja. De baj. Ez a legnagyobb baj. Mindenki sír, hogy milyen szar minden, hát emiatt. Mert ennyi az ilyen hihetetlen mértékben ostoba ember. Ez a hasrólfogyás-dolog csak egy aprócska tünete, rengeteg másik van még. És minden egyes ilyen idióta babusgatásával csak asszisztáltok a további hülyüléshez.


Amúgy a jelenlegi kérdező személye teljesen érdektelen. Tökmindegy, ki ő, azaz kinek tartja magát, semmivel sem másabb a többi pontosan ugyanezt kérdező pontosan ugyanolyan sablonos, üres birkánál. És nem megsértődni kell, hanem okosodni.

2013. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

A kardio edzést javasolják a zsírégetésre de utána lehet folytatni gyakorlatokkal!

És szerintem a hullahopp karika is segíthet!

2013. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

aerob, nem kardio

és hullahopkarika??????miafasz?

2013. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lemuria válasza:
0%

EJJJJJJ

Ezek a nők,,, a leghatásosabb módja az eltüntetésnek, ha megtéveszted az ártatlan szemlélődőket:


Tetováltass rá valami rajzfilmes gyermek mintás aranyos dinó fejű lényt :) körbe,úgy hogy hűen vissza adja egy vízben használatos úszógumi formás mintáját.

Ez mekkora :OOO))) ÉS ha úszol akkor nem lesz kirívó LOLOL

+ így pocó kilátszós pólóba is járhatsz, max kineveten hogy minek hordasz az utcán úszógumit LOLOLOL


DE eltüntetted, az a lényeg nem?

2013. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hullahopp karika a legjobb, ettől teljesen lefogysz
2013. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A harcias válaszoló kicsit besokallt, de nem baj, igazából igaza van, de sajnos a laikusok tényleg azt gondolják - mint én is éveken keresztül :) - hogy ha a combomon vagy a feleslegem, akkor combizom erősítő gyakorlatokat kell végeznem egyfolytában.

Most, hátam mögött sok-sok fogyókúrázással, most világított rá nekem is a testépítéshez érző bátyám az eddigi kudarcaim miértjére. Nem kell megszakadva rubint rékázni, meg norbizni, aerob mozgást kell végezni lehetőleg minden nap, és borzasztó hamar meglehet szabadulni a feleslegtől bárhol is legyen, mert helyi zsírégetés nincsen, mindenhonnan fogysz, ha fogysz, de ahová először híztál, onnan fogod a legvégén lefaragni, ami van! Heti 3x lehet erősítő edzést is végezni, hogy az izmok fejlődjenek, de legfőképpen nem ezen van a hangsúly, hanem a zsírégetésen.

Ilyenek pl szobakerékpár, vagy én pl lépcsőzőgépezek napi 50 percet, nekem ennyi fér bele a gyerkőcöm mellett, nem tudom edzőterembe járni, más meg nem fér be a lakásba. De 2 hét alatt nagyon látványos a változás, diéta mellett, abban pedig a kalóriaszámlálás jött be. Ezt most próbáltam először, de nagyon tetszik, és hatékony, pedig már sok vacak diétán vagyok túl...


Szóval valami aerob edzést válassz és mellette figyelj mit eszel, ajánlom a kalóriabázis.hu-t, nagyon jó. Mellett heti pár alkalommal dolgozhatsz az izmaidra is, hogy szép formás legyél! :)

Sok sikert!

2013. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
'Kedves' kiakadt válaszoló! Én aztán nem babusgatok senkit, csupán csak arra próbáltam rámutatni, hogy a kérdező akármilyen "tudatlan, hülye, idióta" is, DE! normális stilusban tette fel a kérdést. Oktasd ki, mondd el neki a véleményed, de normális stilusban.. Üdv.
2013. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!