Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csípő felesleg eltűnik a...

A csípő felesleg eltűnik a futás vagy a biciklizéssel? Kisebb csipőt akarok és hogy lemenjen a háj róla.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam bicózok és futok egy órát, heti 3-5x mellette odafigyelek az étkezésre is!!:)

tudnék vele fogyni vagy mi tünteti el onnan még is?? nagyon irritál .... már nemtudom mit csináljak :S

zsirleszivást nem akarok.


2013. aug. 10. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ha diétával együtt csinálod, előbb utóbb biztosan. de tudd, hogy nincs helyi fogyás, addig kell csinálni amíg minden más mellett (mell, sajnos az elsők között lesz) el nem kezdesz csípőről is fogyni. kitartást!:)
2013. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El fog tőle tűnni, a biciklizés szerintem jobb, mert attól formásodik is, ugyan kisebb nem lesz, mert megizmosodik, de az a jó. Ha csak zsírt égetsz, akkor könnyen plötyi lehetsz.

"(mell, sajnos az elsők között lesz)" Nem feltétlenül, ez abszolút alkati kérdés, hogy ki milyen sorrendben honnan fogy és hízik. Én pl. a mellemről fogyok utoljára, ahhoz már csontsoványnak kell lennem, hogy onnan is lemenjen.

2013. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönök mindent:)
2013. aug. 11. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Jó étkezés kell, odafigyelni mindenki odafigyel, mégis elhízott az emberek fele. Jól kell csinálni.


A futás eleve nem jó, a tekerés önmagában kevés edzés. Ugyan így az étkezésre odafigyelés.. majd látod hogy mennyire elég.. Én nem lelkesednék túlzottan, bár nem tudjuk milyen rejtett lapjaid vannak. Például lehet hogy nagyon jól táplálkozol.. csak kevés esély van rá, szerintem.

2013. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!