Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes fogyasztani a Herbária...

Érdemes fogyasztani a Herbária Szuper Slank filmtablettát?

Figyelt kérdés
Lehet fogyni tőle? Ki hazsnálja/használta és mi a véleménye róla?

2013. aug. 13. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogyasztószer nem létezik. A fogyás a táplálkozás és a mozgás függvénye. Nutellás palacsinta meg netezés mellé szedhetsz bármit, kövér maradsz. Ha mondjuk súlyzózol, küzdősportolsz, úszol, vagy csak simán biciklis futár vagy, és mellé mondjuk paradicsomos vagy almás csirkemellet eszel, vagy lazacot salátaágyon, akkor meg szépen lassan egyre jobb alakod lesz, anélkül hogy bogyókat szednél. Az vagy amit megeszel.


Egyébként sem tudom hogy gondoltad hogy ha egy bogyótól fogysz le, akkor majd magadtól úgy maradsz vagy életed végéig szeded? Az utóbbit mondjuk sokan bevállalnák csak nehogy ki kelljen kelni a fotelból.

2013. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyakran tornázom és salátán élek szóval még sem az vagyok amit gondolsz rólam. Csak kíváncsi voltam a tapasztatokra. Szeretném gyorsítani a fogyást ezért érdekel ez a filmtabletta.
2013. aug. 14. 21:35
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként nutellás palacsintát jó régen ettem... :)
2013. aug. 14. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm

akkor bocsánatot kérek, lehet tegnap túl sok flabélost meg egyéb kamu szarságot láttam az oldalon és már automatikusan a rosszra gondoltam.

Megfelelő tápanyagbevitellel be lehet állítani a fogyásnak egy optimális ütemet, heti egy kiló a maximum amit érdemes fogyni, de a vége felé, kevés felesleggel inkább heti fél.


Ez igazából egy zsírmegkötő, ha annyi és olyan zsírt viszel be amire szükséged van akkor csak hátráltat, ha többet akkor meg megette a fene az egészet.

Ezek az étrend-kiegészítő tabletták elméletben egyáltalán nem játszhatnak jelentős szerepet a fogyásban, gyakorlatban lehetnek pozitív tapasztalatok , elsősorban mert a placebó hatás előjöhet, ha egy időben az étkezésünkön is variálunk meg edzünk akkor aztán tényleg lehetetlen megmondani mi-minek a hatása. Sajnos ezekből a megbízhatatlan tapasztalatokból él a fogyasztóipar, meg abból hogy azt adják el amit az emberek hinni akarnak.

Pedig olyan termék nem létezik amitől "fogyni lehet".

2013. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2013. aug. 15. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!