Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét ajánlotok?

Milyen fehérjét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most így a nyaralások után újra szeretnék figyelni az étrendemre. Múltkor vettem már fehérjét, Scitec New form, csokis volt, de elég kis adag, és ízre nem volt olyan jó (pedig szeretem a csokit :D), most gondoltam rá, hogy veszek megint, de eddig csak edzések után ittam, most pedig olyat szeretnék amit esetleg reggelire/vacsorára is megihatok. Lány vagyok, 19 éves, nem a tömegnövelésre megyek, csak formásodni szeretnék, meg egészségesebb lenni. Szerintetek milyet vegyek, mi az ami finom?

2013. aug. 21. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy formásodás, izomnövelés van, meg zsírleadás. Hiába akarod csak kicsit, attól még az egyik történni fog, más nem tud. A zsír nem fog formákba rendeződni... Nos, nemtom, hogy ilyen visszafogott vágyakkal pont kell-e fehérje, de ugye előbb legyen meg egy rendes étrend. Ha mégis veszel, ajánlom a Myprotein cuccokat, van egy csomó sima ízesítetlen, amit te ízesítesz kedved szerint, de az ízeseket is dicsérik. A csokismentásuk állítólag addiktív.


www.facebook.com/MyproteinMagyarorszag


S mindig van valami kedvezmény az amúgy is olcsó árból. Az Impact Whey a legalapabb koncentrátum.

2013. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Étrendet írtak már nekem, szálkásításhoz, de nem tudok egyszerűen fél kiló csirkemellet megenni egy nap, amit kéne. Ezért gondoltam, hogy akkor eszek ugye fehér húst, amikor amennyit tudok + shake. Köszi a linket :)
2013. aug. 22. 00:04
 3/7 poiu ***** válasza:
Hmmmm. Ha túlsúlyos vagy, tudsz egyszerre erősödni és izmosodni (a profi testépítő valóban nehérje nem csak a csirkemellben van, amennyivel több zsír van pl. a combban, azt el is fogod égetni. Szerintem előbb kezdj el egy edzéstervet és diétát, és ha nem stimmel, akkor ráérsz a tápkiegeken gondolkodni.
2013. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa, hát én tavaly fogytam elég sokat, 80 kilóról 66ra kb, csak most nyáron visszakúszott 68-69re... Meg eredetileg is inkább 65 alatt szeretnék lenni, csak az volt a problémám, hogy 66 alá nem tudtam menni egyszerűen, akkor se, ha nem ettem semmi szemetet, csak jó kajákat. Szóval az étrendet azt így értem, hogy miket kell, lehet enni, az nem gond, csak nem tudok elég fehérjét megenni rendesen. Meg én este szeretek kakaót inni pl, akkor azt is ki tudnám váltani vele :D (178 cm vagyok amúgy)
2013. aug. 23. 22:37
 5/7 poiu ***** válasza:
178/68? Nem értem, mi a célod. Ha fogyni akarsz, akkor rajta, de annak nincs köze a testépítéshez. Ha izmot akarsz, akkor ebből nem kell fogynod.
2013. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért pont 66? Tökmindegy a kiló, ki látja rajtad vajon, hogy 65 vagy vagy 67? Semmi jóra nem vezet, ha célsúlyt tűzöl ki ilyen pontosan, pláne, hogy a test a nap folyamán eleve ingadozik 1-2 kilókat. A tükör a lényeg, azaz a kinézet, mert csak az látszik.

Plusz egy normális edzés sem ártana, sokat dob az eredményen.

2013. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoktam edzeni, a fő bajom a combommal van, azon látom, hogy hiába edzek rá, nem lesz se vékonyabb, se feszesebb :/ Körte alakom van, ebből adódóan is vastagabb az alsó felem, szóval ez a legproblémásabb részem, de ha diétáznék akkor félek, hogy a combomból nem menne le annyi amennyi kéne, viszont esetleg a mellemről meg fogynék. De túlságosan ráedzeni se akarok, mert azt se szeretném hogy az izomtól vastagodjon. Lhet kicsit értetlenül fogalmazok, akkor bocs :D Majd megpróbálok képet keresni, azzal ehet jobban tudnám mutatni, hogy mire gondolok.
2013. aug. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!