Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megszabadulni a...

Hogy tudnék megszabadulni a maradék öt kilótól?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 53 és 55 kiló között vagyok állandóan. Összesen 158 cm vagyok és a csontozatom borzalmasan vékony. Egy éve folyamatosan sportolok, heti legalább 3 de pl. most egész nyáron heti 6-szor jártam komoly aerobik órákra(többször jártam bártatnőimmel de mindegyik azt mondta, hogy neki túl nehéz). Pont egy éve 63 kiló voltam. Szeretnék 49, 50 kilóra lefogyni de egy ideje megállt és nem tudok tovább fogyni. Mit tegyek?

2013. aug. 22. 12:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és kérlek higgyétek el tényleg van még rajtam, szinte még mindenhol egy kevés. És tudom, hogy ezzel nem vagyok kövér de teljesen beleszerettem a mozgásba és most már az a célom, hogy tökéletes alakom legyen, szóval légyszi ne írjátok, hogy minek meg, az 55 is jó stb.
2013. aug. 22. 12:37
 2/2 anonim ***** válasza:
50 perces kocogással heti négyszer. és szálkásitó diétával!
2013. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!