Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lepucolni...

Hogyan tudnám lepucolni magamról a maradék zsírt? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Odafigyelek arra, mit eszek ( magas fehérjetartalom, alacsony szénhidrát), súlyokkal szoktam edzeni, cardiozok- szobabicikli, elliptikus tréner; de a maradék zsír nem akar távozni... 180 cm, 70kg. Tanácsok?



2013. aug. 27. 15:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem tökéletes az alakod!
2013. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Úristen de k@rva jó az alakod!!!

Mit meg nem adnék érte ha nekem lenne ilyen.. :(

2013. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Öh..milyen zsírt..?:D

Elég sportos csajszi vagy szerintem.:)

2013. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Komoly válasz: tök jó vagy így, inkább izmot szedj fel

Komolytalan válasz: http://www.youtube.com/watch?v=U2Wy5WBnphg

2013. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, jól esik olvasni :) ... De én el szeretném érni amit kitűztem magam elé (jobb has:D), csak most valahogy nem sikerül egyről a kettőre jutni :/ ezért ha valakinek van valami jó tanácsa ezzel kapcsolatban, szívesen meghallgatnám! :)
2013. aug. 27. 15:42
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ne szálkásíts tovább. Mert akkor csak vézna leszel.

Szedj fel most tömeget, mert szálkásíthatsz akármennyit,nemlesz kockás a hasad, mert ugyan kevés a zsír, de az izom is kevés.


Ez már egy nagyon szép test, ne értsd félre. Csak ha kockás hasat akarsz, most izmosodj.

2013. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Sokkal jobb alakod nem lesz, ha most tovább fogysz. Az izmos hassal kapcsolatban két dolgot tudok neked mondani: egyrészt valószínűleg túl magasra tetted a lécet a magazinok, stb. alapján, amiben izmos hasú lányokat látsz. Azok a képek egyrészt retusáltak, másrészt egy profi fitneszmodell illegális teljesítményfokozókat szed, és külön diétázik egy olyan fotósorozat miatt. Továbbá vannak olyan egyedek, akik alapból izmosabbak, ill. akiknek bizonyos testrészeik alapból izmosabbak. Rajtam az átlaghoz képest sok izom van, de a hasamon szinte semmi. Nyárra lefogytam, teljesen lapos hasam van, de szinte semmi definíció. 2-3 év kemény súlyzós edzéssel nyilván javulna. A felüléseket felejtsd el, semmit nem érnek, ill. ha CSAK testsúllyal csinálsz 200 darabot, akkor nem. Súlyokat kell használni egy mérsékelt ismétléstartományban (8-12).


Hogy ne csak rossz híreket hozzak, szerintem nagyon jól oszlik el a súly rajtad, nem gondoltam volna, hogy 70 kiló vagy, jól nézel ki! Bár én a te alacsony szénhidrátos kajálásodtól megőrülnék, én abból a napi 300 grammot beverem, igaz én 7 kilóval több vagyok és férfi :)

2013. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Felülést nem preferálom, hasprés és lábemelés megy :) meg planking. Köszönöm a válaszodat.
2013. aug. 27. 21:58
 9/13 anonim ***** válasza:
ennél jobb hasat? hát létezik olyan?:D
2013. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez, de ugye mindenre edzel, nem csak hasra meg lábra?
2013. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!