Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25-30 kg-tól szeretnék megszab...

25-30 kg-tól szeretnék megszabadulni! Ezzel a módszerrel lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Délelőtt semmi

Ebéd időben bármit, amit szeretnék, normál adagban

Este 2 db puffasztott rizs, sajt, szalámi, gyümölcsök


Napközben: zöld tea, csalan tea 2-3-4 liter


Edzés: futás


2013. aug. 27. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem

Egyél reggel, vezess be rendszert mondjuk egyél 4 óránként miután felkeltél kis adagokat (bár én 3 óránként ettem 6x egy nap és 2 hónap alatt -6 kiló volt). Hiába eszel csak kétszer egy nap ha az egyik abból pl egy közepes big mac menü.... Sok zölség és hús +számolj kalóriát 1500kcal egy nap

2013. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reggelit én sem szoktam enni, mert nem kívánom. Viszont figyelek a többi étkezésre: hal, rák, csirke, tojás, zöldség, gyümölcs, fűszerek. Tejterméket nem nagyon eszem mostanában, viszont ha néha iszom egy kávét abba rakok, illetve néha túrót is eszem. Nagyon ajánlom az édesítős italok ivását pl. coke zero (itt majd mindenki lehurrog), de a legtöbben 0 vagy 1-2-3 kcal van, és amikor éhségre gondolsz idd azokat. Nekem beváltak.
2013. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mit éreznek az ilyen emberek????
2013. aug. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: nem fogod bírni hosszútávon ezt.

Titok: napi 5-szöri étkezés kisebb adagokkal és nem leszel éhes. Én magam sem hittem, de be kell, hogy lássam, hogy mégiscsak hatásos.

2013. aug. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah,csak épp ne fehér lisztet tejterméket,cukros szrt,meg gyümölcsöt egyél napi 5x
2013. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah, azt a fehérlisztes dolgot evidensnek gondoltam, azért nem írtam. De köszi, hogy pótoltad helyettem!
2013. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem,csak itt a fogyi rovatban elég nagy a vákum a fejekben,soha nem árt pontositani. :)
2013. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd jobban belemerulok a témába. Egyébként most csinálom 3. Hete es 5 kilóval mutat kevesebbet a mérleg! Nem vagyok farkas éhes de az ebéd az, amit éppen fozok aznap. A vacsoram, bocsi nem szalámi, hanem pulyka párizsi /csak szalaminak hívom mindegyiket/, puffasztott rizs helyett sokszor van abonett! Kenyeret abszolút melloztem, pedig eddig mindent azzal ettem! Csoki, chips, édesség egyáltalán nincs, pedig ezek szintén a napi etkezesemhez tartoztak! Valamikor két nap alatt megettem egy két literes jegkremet egyedul, most néha, ha gyerekekkel megyunk fagyizni, akkor en is eszem két gombocot, de akkor már abszolút nincs vacsora! A gyogyteak, nem napi szinten mennek, mert nem birnam. Nem tudok kaloriat számolni es nem szeretnék nagyon megvonni magamtól semmit, mert nem birnam ezt sem, ezért gondoltam, h délben eszem, amit a tobbiek normál vagy kis adagban! Ahhoz képest, h pár hete meg vagy napi háromszor ettem főtt ételt hatalmas adagban plusz mellette rengeteg édesség, en így nem tartom ezt rossznak! De hogy mindannyian azt mondjátok rossz atgondolom! Köszönöm!
2013. aug. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!