Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban használ? Tapasztalatok...

Valóban használ? Tapasztalatok, vélemények? Mi a titka? Pedig pont azt gondolnám, hogy az nem jó, ha este eszünk sokat.

Figyelt kérdés
Http://harcosoketrendje.hu/az-etrendrol/#esszencia

2013. szept. 10. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem működött, egész nap vártam az estét, hogy jó bezabálhassak, aztán jól be is zabáltam.

Pedig napközben ettem zöldségeket, gyümölcsöket, de azoktól csak még éhesebb lettem és csak arra vágytam, hogy végre ehessek valami táplálót.

Nap közben nem tudtam emiatt rendesen koncentrálni a munkámra, éjszaka meg nem tudtam rendesen aludni a jól megtömött hasam és az hallható(!) emésztésem miatt.

Szóval még fáradt is voltam, ördögi kör.

2 hét után, 3 kg-mal nehezebben és teljesen kifacsarva hagytam abba.

2013. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem bírnám csinálni, az tuti. Régebben néha tartottam gyümölcsnapot, de egész nap éhes voltam tőle, nem bírtam dolgozni, erőtlen voltam, csak az járt a fejemben, hogy mikor ehetek már valami normális kaját. El tudom képzeni este mit művelnék az asztalnál :)


És egyébként sem tudom, hogy működhet jól, max ha tényleg eltelik még jó pár óra lefekvésig, és tényleg diétaként fogja fel az ember, én nem tömi tele magát mindenféle vacakkal.

2013. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!