Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két év alatt 15 centit nőttem...

Két év alatt 15 centit nőttem és 20 kilót híztam. Szerintetek kellene fogynom (kép)?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és a gimi eleje óta nagyon sokat nőttem, de híztam is. A legtöbben nem is hiszik el, hogy 86 kiló vagyok a 175 centihez. Mindig is több kiló voltam, mint amennyinek látszom, de azért a 86 elég sokkoló szám. Szerintetek kellene fogynom?


[link]


2013. okt. 10. 15:36
 1/4 anonim válasza:
100%

öhm... én 178cm vagyok és 77kg. Van rajtam fölösleg. Ha ez igaz, akkor bizonyára rajtad is kell legyen...

Kép alapján viszont... nincs sok fölösleged... sőőőőt...

szóval, vagy irtó jó szögből fotóztad magad, vagy rossz a mérleged...

2013. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Szam alapjan tenyleg soknak tunik, de a kepet elnezve egyaltalan nem veszes, bar ezt egy furdoruhas kepen jobban latnank. Szerintem azert figyelj kicsit jobban a kajara es a szenhidrat bevitelre (probalj minel kevesebb cht enni) es hagyd el a csokit, chipset, uditot. Mellette mozogj egy keveset (ha eddig nem tetted volna) es akkor szenvedes nelkul le tudsz adni par kilot es formasabb is leszel!
2013. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen szabású ruhában én is sokkal-sokkal kevesebb vagyok, mert előnyösen elfedi a problémásabb területeket.


Ha reális választ szeretnél, akkor bikinibe fotózd le magad!

2013. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*sokkal-sokkal kevesebbnek LÁTSZOM
2013. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!