Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt melyiket...

Fogyókúra alatt melyiket egyem? Diabetikus torta, v norbi update-s édességeket,

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Egyiket sem erdemes, mert csupa ures kaloria az osszes edesseg, semmi hasznos tapanyagot nem tartalmaznak, arra pedig igen csak szuksege van a szervezetednek a fogyas alatt.


Egy szelet diabetikus tortaban van kb. 130 kcal, Norbi update somloiban 170 kcal, a pudingban 120 kcal. Mind ures kaloria. Nem erdemes penzt es kaloriakat vesztegetni rajuk, ha edesre vagysz, egyel egy kis gyumolcsot, abban rostok es vitaminok is vannak legalabb.

2013. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén gratulálok, hogy ha te ilyen ügyesen letudsz mondani az édességről :) De nekem sajnos ez nem teljesen megy :( Akkor azért próbálkozok...
2013. okt. 15. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rendes édességeket eszem inkább, mert azok a finomak. A mértékre figyelek.
2013. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kár volt egyeskét lepontozni, mert jó tanácsot adott.
2013. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aszalt gyümölcsöt nem próbáltad még? Amikor én fogyóztam mindig aszalt áfonyát meg néha epret ettem gumicukorként. Bár az epret eléggé megcukrozzák
2013. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!