Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A level-diétába beleiktathatok...

A level-diétába beleiktathatok tízóraira és uzsonnára 1-1 almát?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam,mivel reggelitől ebédig és ebédtől vacsoráig sok az idő,és megéhezek.Ha meg eszek 1-1 almát,akkor is hatásos lesz ? :)
2013. okt. 25. 10:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek valaki :)
2013. okt. 25. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:
A levele diéta alapból hülyeség...
2013. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A level dieta koplalas, ehezes, borzasztoan keves tapanyaggal. Ha megeszel egy-egy almat, akkor csak javitasz a helyzeten, nem rontasz, bar ez a dieta ugy ahogy van tobb sebbol verzik.


Tenyleg ennyire a jojozasra vagysz, hogy belevagsz ilyenekbe?

2013. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Éppenséggel nem egy almától fogsz elhízni, ez fix. :) Nyugodtan egyél.


Én csak akkor támogatom a level-diétát, ha mondjuk 2 hét múlva valamilyen társadalmi eseményen kell részt venned és bele kell fogynod a ruhádba. :D

Amúgy meg hülyeség. Éhezel és amint befejezted a diétát falási rohamaid lesznek és visszahízol dupla annyit, mint amennyit leadtál. (Tapasztalat)


Ha tartós fogyásra vágysz, szerintem megpróbálkozhatnál a kalóriaszámlálással. Nekem az vált be!

2013. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!