Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatásos, gyors fogyókúr...

Katrinca kérdése:

Milyen hatásos, gyors fogyókúrát tudtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sgítséget szeretnék kérni tőletek, egy nagyon hatásos fogyókúráért. Mióta együtt élek a párommal, panel házban, több, mint 8 kg-ot híztam, ami kétségbe ejt, Nem tudom, hogy csináljak, már sok mindent próbáltam, tabletták, tea, koplalás. De akkor rosszul vagyok, rettenetes fejfájás gyötör. Kerékpározom elég gyakran,6 után nem eszem csak gyümölcsöt v 1 joghurtot. A kenyeret is kerülöm, az édességet igyekszem délután már elkerülni, nem chipszezem. Stb. SRGÍTSETEK MIT TEGYEK, ami gyors és HATÁSOS!

#KATINKA8
2013. okt. 27. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kell gyorsnak lennie? Az sosem hatásos.

Egyébként ha a párod mellett híztál meg, akkor elég lenne szimplán visszatérni arra az életformára amit a párod előtt éltél.

2013. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés ch sok fehérje és sok víz kocogj, biciklizz. ennyi a titok
2013. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Paleo!


Az Isten szerelmére már! Hány éves vagy?? A fogyókúra, soha sem tesz jót, mivel le fogysz meg minden, de ha vissza esel (már pedig ez a végzet MINDIG) akkor a dupjáját hízod vissza!

Kerüld a kenyeret, a hüvelyeseket,tésztát,burgonyát,rizst, édességet a cukrot!

Váltsatok a pároddal életmódot! Főzz neki is egészségesebbet, hiszen egyszer élünk! Keress rá a Paleolit ÉLETMÓDRA. Csak 1hónapig csináld, úgy hogy mindent be tartasz és HIDD EL NEKEM fogyni fogsz és nem fogsz KOPLALNI!


Ha gyorsan akarsz fogyni, akkor hajrá a kórházban mindig vannak üres ágyak. Egy idő után a szervezeted is fel adja, ha meg vonod magaftól a szükséges tápanyagot!naszépestét

2013. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!