Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyaszt az ugrálókötelezés?

Fogyaszt az ugrálókötelezés?

Figyelt kérdés
162cm vagyok! :( És 86kg(!!!!) Tudom rengeteg!De most eldöntöttem hogy le fogyok!Nagyon futni nem tudok elmenni mert két pici gyermekem van és nem tudom még öket egyedül hagyni,ezért gondoltam az ugrálókötelezésre!Tudom vmenyire tuti fogyaszt de mennyire hatásos?
2008. júl. 7. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Napi 1 óra séta is nagyon jó, csak ne állj meg közben és öltözz fel, hogy izzadj is! A piciket nem tudod a párodra bízni addig? 1 óra csak nem a világ vége! Vagy amikor alszanak (legalább az egyik).
2008. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon tudom a Páromra bizni öket mert reggel 9kor elmegy és este 11ig dolgozik!Egyedül nem szivessen hagynám öket mert mind2 asztmás a pici meg sürün váratlanul befullad!Azért az ugrálókötelezés is hasznos valamennyire nem?
2008. júl. 7. 21:18
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp hasznos. Már önmagában az hasznos ha rendszeresen mozogsz valamit+diéta. Én a helyedben kipróbálnám a hulla hopp karikát is, nagyon szépen formál és meglepően izzasztó. Sok sikert! :)
2008. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden mozgás fogyaszt, persze megfelelő étrend mellett. A lényeg az hogy mennyi energiát égetsz vele. Egy táblázat szerint 10perc ugrálókötelezés 86kg testtömeggel kb: 140 kcal. És 10 perc után már elég fárasztó és unalmas szerintem. 30 perc tornával (aerobic,stepaerobic,training) egy közepes intenzitással viszont 255 kcal is elégetsz. Ez otthon is kivitelezhetö, minden izomcsoportot megmozgat és szórakoztatóbb is. Emellett a legfontosabb hogy felejtsd el a cukrokat, a mézet és a fehér pékárút. Majd meglátod mennyire hízlalnak észrevétlenül.
2008. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Az ugrálókötelezés, ha megfelelően csinálják(!), akkor az az egyik legdurvább testedzés!

A megfelelő alatt azt értem, hogy megvan a technikája, semmi szín alatt nem szabad úgy csinálni ahogy azt oviban tanították. :) (Tönkre mehetnek az ízületeid!)

A lényeg, nem szabad néhány centinél magasabbra elemelned a lábad a talajtól, de hogy ezt megtudd csinálni természetesen megfelelő (nagy) lendületet kell adni a kötélnek. Nekem nehezen ment megtanulni, de én botlábú vagyok.

Ha sikerül elsajátítani a technikát, meglátod eredményes lesz mert a teljes testet átmozgatja.

Egy kis segítség, ebből én a full twistert javaslom:

[link]

A láb talajtól való elemelkedése itt több, de gondolom a bemutató miatt. A fokozatosságra mindenképpen figyelj, először csak fél perceket csinálj, majd egyre többet!

2008. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!