Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy éve nem sprotolok rendszer...

Egy éve nem sprotolok rendszeresen. Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés

tudom, nagy butaság, de ez az év egy álló rohanás volt, tudom, nem kifogás..

De a probléma még az, h 168cm magas vagyok és kb 86 kg..:(


2008. júl. 8. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Futás, gyaloglás, úszás, kerékpározás.
2008. júl. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olyan sportot válassz amiben kedvedet is leled és nem csak kényszerböl csinálnád. És amire jut idöd legalább heti 3 alkalommal. Ha nő vagy válassz valamilyen aerobic vagy fitness edzést, amit még mindíg kiegészíthetsz futással vagy úszással ha idöd engedi. Ha férfi vagy akkor bármelyik küzdösport is megfelelö lehet.
2008. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a jógát azért szeretem,mert nem fárad ki benne az ember,nem kell hozzát drága felszerelés,lazít,minden nap lehet csinálni,szép alakom lett tőle,és év közben,mikor sokat kell tanulni,akkor is legalább hétvégeken csinálhatom.Mellé még válasz
2008. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

bocs,előző válaszadó vagyok...

szoval mellé még választhatsz valamilyen fogyasztó sportot,pl.úszás.azt tanácsolom,hogy ne csak 1 sportot űzz,így jobb lesz a szervezetednek :-)

2008. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én 2 évet gerincműtét miatt hagytam ki, utána pilatesszel indítottam(olyan szép derekat,meg feneket csinált, hogy csak ámulok)amikor pörgősebbre vágyom, megyek biciklizni egyet, vagy futni a kutyámmal, de kezdetnek én is csak gyalogoltam sokat, utána lassú kocogás, majd később a futás. a lényeg, hogy fokozatosan kezdj sportolni, fontos a bemelegítés. Mostanában nekem is időhiányom van, de úgy oldottam meg, hogy pl.munkába biciklivel szoktam menni.
2008. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
A munkat.
2008. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!