Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kenyeret Pufi-rizzsel lehet...

A kenyeret Pufi-rizzsel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Nem annyira egészséges?Csak az a gond,hogy nálunk itt vidéken nem árulnak teljes kiörlésü pékárut,ezért szeretném megtudni,hogy lehet-e helyettesíteni a kenyeret és hogy ugyan olyan mértékben telít-e meg egészséges-e a puffasztott rizs?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. júl. 8. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pufirizs sokkal egészségesebb mint a fehér pékárú, össze sem lehet vetni a kettőt. Nyugodtan helyettesítheted vele. Lassabban és egyenletesebben szívódik fel és teljesen zsírmentes. Ha diétában használod napi 100g mehet, de fölé azért ne nagyon menj vele mert 70%-ban mégiscak szénhidrát. Mivel elég száraz cukormentes gyümölcslevet vagy natur joghurtot fogyassz mellé.
2008. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én már szinte csak pufi rizsen élek, sokkal egészségesebb és én már két szelettől teli vagyok. :) persze teszek rá vajkrémet, sajtot vagy szárnyaspárizsit úgy tényleg olyan mint egy szendvics. és ha már felbontottál egy zacskóval de nem etted meg mindet akkor ha következő nap megmikrózod sokkal frissebnek tűnik és ropogósabb is(az íze olyan mintha pattogatott kukorica lenne) :D bátran edd!!!
2008. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, és még nagyon finom a pufi búza is. Tökéletes helyettesítője a kenyérnek. Viszont ha fogyni akarsz, és egészségesen akarsz élni, lúgosítsd a szervezeted. A bennünk lévő savak nem engedik a fogyást, és iszonyatosan kártékonyak.

Írj privit, szívesen segítek.

2008. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!