Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy hiányzik a diós/ mákos...

Úgy hiányzik a diós/ mákos tészta. Mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
NE helyettesítsd, hanem egyél belöle egy KIS adagot. Ennyitöl nem fogsz visszahízni, söt utána sokkal könnyebben tudod magad kontrollálni.
2013. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nyersvegánok speciel mákkal megszórt aszalt gyümölcslapcsíkokat esznek helyette. Nagyon finom, főleg a baracklap, a sárgabarack és a mák remek kombó. Töményebb íz, úgyhogy kevés gyümölcslap is megadja az élményt.
2013. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Helyettesítheted húsokkal, halakkal, tojással, zöldségekkel, meg gyümölccsel is, ez utóbbiból viszont ne egyél sokat ha fogyózol!
2013. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reszelt alma+búzakorpa +mák vagy dió.A búzakorpa elhagyható,de olyan az ize vele mint a prézlis tésztának.
2013. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyel belole egy kis adagot. Egy marektol nem lesz bajod ;) de ezt en is tapasztaltam hogyha valamit kivanok ami nem fer bele a dietamba es nem eszek belole egy picit akkor megtorok es akkor sokat eszek es abbahagyom a dietat :/

Szoval nyugodtan egyel belole egy keveset

2013. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Anni2220 válasza:
dióval és mákkal
2013. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szutyok az az egyik mert mashol eheznek. Nyilvan azert kerdezte mert tudja, hogy ez hizlalo. Kicsit visszavehetne
2013. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6: Ja, ezt én sem értem. Van, akinek az étrendjében NINCS pl. glutén, itt vagyok pl. én... S ha van helyettesítő, ami jobb, mint az eredeti, miért ne? :D

S egy pici mákos tészta nem mindenkiben okoz megfelelő testi-lelki kielégülést, a gyümölcs mákkal nekem speciel sokkal szimpatikusabb. Reszelt alma mákkal, hogy én erre miért nem gondoltam? :D Pedig tuti ettem már ilyesmit (bár az nyers mákos pite volt). Még a prézli is jó ötlet, csak én ahhoz is diót vagy lenmagot használnék. Nedvesebb cucc lesz, mint a tészta vagy a gyümölcslapcsík, de az nem feltétlenül baj.

2013. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sütőtököt gyalulok le nyersen, esetleg mehet hozzá pici alma is. Arra a mák, xilit, vagy pici méz. Finom nagyon:)
2013. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem feltétlen kell lemondani a tésztáról. Alacsony kalóriatartalmú fogyókúrás tészta: [link]
2014. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!