Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162cm magas vagyok és 111kg....

162cm magas vagyok és 111kg. Borzasztó sok. Nagyon szeretek finomakat enni. Melyik a leghatékonyabb fogyókúra?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 14:19
 1/8 anonim válasza:
68%
hááát, minden embernek más. Van akinek elég az is ha nem eszik (és meg bírja állni), de van akinek még az sem ha sportol és eszik és szedi a csodabogyókat. Van akire azonnal visszamennek a kilók amint abbahagyja a sportolást, de van akinek sikerül megfelelő étrenddel normális súlyban maradni. Egyén válogatja. Igazából ezt szakember tudná megmondani, hogy NEKED mit kéne tenned.
2008. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én itt már sokszor leírtam, neked is leírom. Nem baj, ha szeretsz finomakat enni...

Ha valóban meg akarsz szabadulni a súlyodtól, elhatároztad, hogy nem akarsz kövér lenni és nem csak attraktiv értelemben, hanem teszed ezt az egészségedért is, akkor szépen lassan kezd el. Minden adagnak a felét edd amit eddig ettél. Kezdj el ugy gondolkodni, minnél egészségesebb kaját választassz annál nagyobb az adag. Nem szabad drasztikusan változtatnod, mert az csak megbosszulja magát és hamar eltűnik az elhatározás.

Innentől kizárólag csakis vizet inni!!!!!!

Adagot csökkenteni, körömpörköltet és barátait meghagyni annak aki dagadni akar. Kenyeret és tésztát minimálisra csökkenteni. - én nem tudok nélkülük élni pl. eszem, csak keveset. Ami (számomra) nagyon nehéz még, hogy este 6 után egy falatot se egyél!!!!!!

Hidd el szépen lassan elkezd majd olvadni a zsir. Az, amit évek során ragadt rád, nem tűnhet el hetek alatt, mert vissza fog jönni. Szóval a mértékletesseg a kulcsa mindennek.

Ha 100 alá mentél el lehet kezdeni valami gyengébb kardio-t is. Egyenlőre ennél a súlynál gyalogolj annyit, amennyit csak tudsz.

2008. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp olyan módszert válassz, ami lassú, de tartós fogyást eredményez. Talán egy ilyen 90 napos típusú, vagy Norbi módszere. De addig is, míg teljesen rászánod magad, hogy végigcsinálod (mert az elhatározás nagyon fontos része a fogyókúrának) szóval addig is figyelj arra, hogy napi háromszor étkezz és az étkezések között ne egyél semmit, csak a folyadékbevitelt tartsd. Így az étkezések között eltelt 4 óra alatt alapos lehet az emésztés. Vmelyik nap erről beszéltek is a tévében.

Fontos, hogy mozogj! Sétálj seténként valakivl, hogy ne legyen unalmas. Biciklizz! Ezek nem annyira megterhelő sportok.

Minden jót és sok sikert kívánok!

2008. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
90 napost és társait neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. !!!Norbi, Alexandra nem tudósok csak nagyon ügyes üzletemberek, akik innen onnan összeválogattak fogyókúrás módszereket és eladtá. A 2. hosszászóló módszere értelmesnek tűnik. De van ebben a témában több kérdés, mindenképp olvasd el őket, ott rengeteg hasznos tanácsot találsz. De ne kövess ilyen divatdiétát, rengeteg kárt okozol magadnak.
2008. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én 178 vagyok és kb 105 kiló, nekem ajánlotok valami fogyókűrát, lehetőleg ne futást mert attól szétmgy a térdem és a derekam. A városban van konditrm, érdemes ellátogatnom oda?? Most épült tehát nagyon újak a gépek.
2008. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem hiányzik belőlem a kellő elhatározás. Ez lesz az első lépésem.
2008. júl. 9. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Így másfél év után mennyit sikerült leadnod? :)

2010. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Heló!

Szerintem a legfontosabb a sok mozgás és az egészséges étrend. Sokszor ez életmódváltással érhető csak el (mármint a fogyás), úgyhogy sok sikert neked!

Üdv

2010. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!