Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok,165 cm,63 kg....

15 éves vagyok,165 cm,63 kg. Szeretnék fogyni 8-10 kg-t, de a mozgásra nehezen veszem rá magam. Mozgás nélkül is tudnák fogyni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hová édesem? Még növésben vagy. Mozgás nélkül ráadásul nem megy. Meg egyébként sem árt ha mozogsz, mert jobban hasznosulnak a dolgok. S nem hízol tovább vagy el. Szóval fogyikúra one inkább menj és fuss a házkörül!!!!!
2008. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kéne fogynod... Még növésben vagy..

Mit meg nem adnék ha, én 63 kg lennék:))

2008. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
8-10kg??? hát az rengeteg a magasságodhoz képest! mozgás nélkül meg nem lehet fogyni, ennyire lusta vagy? és így akarsz fogyni? kitartás is kéne ám hozzá kislány!
2008. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyózz, még nöni fogsz és kiegyenlítődik a súlyod. 18 éves korod után kezdj inkább neki a diétának. Meg amúgy sem sok rajtad a felesleg, szerintem ki fog ez egyenlítődni.
2008. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne fogyjál, inkább hízzál! Végül is nem gáz a majdnem 25-ös BMI! Egyébként még öt év és újra divatba jön a narancsbőr!
2008. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nah sikerült fogyni? (nem rosszándékbol kérdezem,csak érdekel,mert már eltelt annyi idő h fogyhass. Meg am most én is fogyozok,és ha gondolod beszélgethetünk privibe a témáról ha van kedved)
2008. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mozgással csak
2010. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!