Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés utáni pici úszógumira...

Szülés utáni pici úszógumira hatásos az ultrahangos helyi fogyasztás? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Igazából csak pár centit szeretnék karcsúsodni...
2008. júl. 9. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága. Szerintem ne költsd ilyesmire a pénzed, ez úgysem lehet végleges megoldás (ha le is mennek a centik, gyorsan visszajönnek, ahogy abbahagyod). Inkább kezdj el sportolj. Ha már most is sportolsz valamit, és ennek ellenére nem megy le az a néhány centi, figyelj jobban oda a kajálásra, és kicsit erősíts rá a mozgásra.
2008. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A sportot nem akarom még erőltetni a szoptatás miatt...egész szépen mennek le maguktól a kilók, kivéve a hasamat. Tulajdonképpen csak ott van rajtam +. Terhesség előtt futottam minden nap és felüléseket csináltam, de még picit furi felülést csinálni, nem izomlázam van egyszerűen fáj ott lent a méhem körül. Futni meg nem ajánlott szopi mellett...ezért gondoltam helyi fogyasztásra...
2008. júl. 9. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyi fogyasztás nem létezik maximum csak a bör alatti vizet tudják eltávolítani és az karcsúsít pár centit és ráfogják hogy zsírt éget. Ha mennek lefele a kilók akkor ne agódj. Valószinüleg te is mint sokan mások hasra hajlamos vagy a hízásra ezért általában onnan megy le legkésöbb. De idövel onnan is fog fogyni.
2008. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lúgosítanod kell a szervezeted, és ez a súlyodnak és az egészségednek is nagyon jót tesz.

Ha gondolod, keress meg, írj privit, és tudok segíteni.

2008. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Felülés nem jó szülés után, inkább feszítsd meg a hasizmodat pl állva, hogy kemény legyen, de nem préselj (mintha bele akarna valaki bokszolni és te ez ellen megfeszíted). Szoptatás alatt lehet hormonálisan is a hason a zsír, nekem is ott volt (pedig előtte csípőre híztam). Ez a fajta lemegy szoptatás után ahogy visszaáll a hormonszinted a régire. Eegyébként helyi fogyás tényleg nincs, szerintem a legjobb aerob edzés ilyenkor a szobabicikli (nem ugrál a melled mégis fogyaszt).
2008. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ultrahangos fogyasztás beválhat a hasi zsírpárnák eltüntetésére, de CSAK SZOPTATÁS után! Akkor nyugodtan ugorj neki, sokat segíthet, (azt a fölös 3-4 cm-t simá leszedi), de nem szabad elkezdened addig, amíg szoptatod a kisbabádat! És mi az, hogy fáj a méhed? A futástól szerintem nem fájhat, talán jó lenne, ha látna a dokid, vigyázz picit jobban magadra. Amíg ott az a kis poci, öltözködéssel is el tudod tüntetni, csak olyan derékban szabott, bővülő szoknyarészű ruhákat hordj, melyeknek a hasad felett (a legvékonyabb részen)van az övrészük.
2012. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, nem írtam árat, bocs! Egy alkalom 5-10 ezer Ft között van, általában kúraszerűen alkalmazzák, (8-10 alkalom), és vehetsz Forever Slim gépet, ami egy otthoni ultrahangos zsírbontó gép, és 150.000 körül van,de ha többen vesztek egyet, talán jobban megéri, mert eloszlik az ára. De tényleg CSAK SZOPTATÁS UTÁN vágj bele ilyesmibe. Addig a szénhidrátszegény táplálkozás a legjobb, semmi cukor, semmi fehér kenyér.
2012. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!