Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sokat eszem alacsonyabb...

Ha sokat eszem alacsonyabb kalóriájú ételekből?

Figyelt kérdés

Az milyen hatással lesz a testemre?

Előtte rengeteget ettem, kipukkadásig, hazaértem suliból, bevágtam 3-4 szendvicset és az ebédből is ettem egy nagy tányérral. Csak hogy szemléltessem a helyzetet... Már párszor megpróbáltam életmódot váltani, sikertelenül, azt hiszem az lehet a hiba, hogy túl gyorsan váltottam. Ha most csak az ételek minőségét változtatnám meg, de a mennyiség kb. maradna, akkor fogyhatok? Ez kb. 1 hónapig tartana, utána ha hozzászoktam, a mennyiséget is fokozatosan csökkenteném.

Ilyenekre gondolok, mint tojás, hús, zöldség, gyümölcs, magvak, túró, natúr joghurt, zab.


2013. nov. 8. 07:48
 1/9 A kérdező kommentje:
És 20 kg-ot szeretnék leadni.
2013. nov. 8. 07:50
 2/9 anonim ***** válasza:
A zöldségekből lehet sokat enni, a többiből nem ajánlom.
2013. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég jó ötlet.


Viszont a túróval, joghurttal, zabbal nagyon vigyázz, mert akár kis, akár nagy mennyiségben bizony gond lehet velük. Sok ok miatt..

2013. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok ok miatt? Ezzel nem győztél meg... :D
2013. nov. 8. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Feldobtam a lehetőségét annak, hogy jelezd kíváncsiságodat. Akkor én is érzem, hogy van értelme írni, mert érdekel téged a téma.


Edzésem van, de még ma este írhatok a tejről, joghurtokról.

2013. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad, paleo mániás :D lesz számtalan hülye oka.
2013. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A paleósok olyanok, mint a Jehova tanúi... Próbálják ráerőltetni boldog-boldogtalanra a gondolataikat. :D

Tudom-tudom, a tej a fejlődésben lévő borjaknak kell, ennyi erővel tojást se együnk, mert az meg eredetileg a kiscsirke tápláléka! Mindenre van indok, hogy miért ne együk...

2013. nov. 9. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, csak a sz.ar kajákra van ok, hogy ne edd, amitől el vagy hízva.


De nem értem miért a fogyókúrázó szól be a hozzáértőnek, akinek az élete szól arról amiről csinál míg.. a fogyókúrázó nyilván valami máshoz ért.. de nem a táplálkozáshoz, ha egyszer felhizlalta magát.


A tojás nem a csirke tápláléka, a tojás a tyúk petesejtje.


Milyen érzés hülye érveket kitalálni és felhozni? Legalább jó? Mert így az én oldalamról elolvasva nem vicces, inkább nevetséges.. találj ki jobbat.. arra hogy miért vagy most zsíros, és miért nem megy a fogyás.


Előbb-utóbb mindenképpen szembe kell nézned a plaeó elveivel is. Miért.. mert ezt hívják táplálkozástudománynak, és te is táplálkozol.. valahogy.

2013. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mert mióta elhatároztam, hogy életmódot fogok váltani, utánaolvasok a témának, hogy ne tudatlanul vágjak bele.

A tojásban fejlődő csirke-embriónak a tápláléka az, ami a héjon belül található. Ennyit sem tudsz?! :D

2013. nov. 9. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!