Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kívánom annyira az...

Miért kívánom annyira az édességet, főleg a csokit, hogy nagyon nehezen tudok lemondani róla? Hogy bírnám megállni a csokievést?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
erős akarattal!
2008. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ha rádjön a vágy, moss fogat. Ez jót tesz a fogaidnak is, és ha így is akarsz csokit enni,az igencsak keserű lesz:)
2008. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
lelki okai vannak. ne tarts otthon csokit, az a legegyszerűbb.
2008. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vásárolni mégy kerüld el a csokis polcot.
2008. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, milyen ronda alattomos háj alakul ki rajtad és milyen nehéz lesz majd leadnod. Amúgy kis mennyiségben rendszeres mozgás mellett nem hízol meg tőle. Azt mondják kis mennyiségben jó is, mert termeli a boldogsághormont, jó kedvet hoz. De nagyon hízlal..amúgy én is imádom, képes lennék egy táblával megenni mindennap...ha nem többel...:P

Mindenesetre mindig a kilóimra gondolok, így meg tudom állni.

2008. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Élményfehérje??? Csokidarabokkal?? hmm?? ezeket direkt erre találták ám ki, nézz utánna neten!!


sok sikert


Krisz

2008. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lelki oka, de lehet hogy az étrended nem megfelelő! Ha nagyon kcal szegény diétán vagy éppen, akkor lehet hogy túl kevés enegriát viszel a szervezetedbe. EZ CSAK SAJÁT TAPASZTALAT! Reggelizz szénhidrátdúsan és akkor sokkal könnyebb a napot édesség nélkül kibírni! Egyél minél változatosabban, és próbálj egészségesebb édességeket enni.
2008. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem lúgosítanod kellene a szervezeted, és ahogy egyre lúgosodik a vércukorszinted is helyre áll. Ha édességet akarok enni, már csak mákos kölest eszek stíviával:) de ez szerencsére egyre ritkábban fordul elő...

Írj privit, és segíthetek.

2008. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
58%

Nekem a krómtabletta vált be, mert stabilizálja a vércukorszintet. Ha az leesik, akkor akar az ember csokit falni.

A másik a fogmosás gyakran, hosszan, akkor sajnálod elrontani az eredményt csokival.

A harmadik, hogy nézd meg a csomagoláson az összetevőket és képzeld el, hogy külön-külön eszed őket, meg azt, ahogy lerakódnak rajtad.

2008. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én azt olvastam,hogy ha szedünk megadózis vitaminkészitményt,akkor az édesség iránti vágy eltünik.Én ezt ki fogom próbálni,mert sajna nekem is ez a gondom!
2008. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!