Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3het alatt fogytam 4kg . ez...

3het alatt fogytam 4kg . ez igy jo?

Figyelt kérdés

reggel rantotta (2tojasbol) hozza savanyukaposzta

10orai : 1 alma

ebed : parolt zoldsegek

vacsora : 5mandarin


hetfon 1ora zumba (1ora seta)

kedden 30perc kocogas (1ora seta)

szerdan 1ora zumba (1ora seta)

csutortokon 1ora torna ( haspres , kitoresek , gugolas stb.. ) (1ora seta)

pentek 1ora zumba (1ora seta )



az etkezesem valtozo de ez igy egy napra jo ?


2013. nov. 16. 09:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
es szombaton es vasarnap 30perc kocogas
2013. nov. 16. 09:19
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Neked ez így jó?

Nekem például nem lenne, tehát mi alapján válaszoljak? Túl sok terhelés érné a térdemet futással + zumbával, én viszonylag kemény férfi vagyok, de ezt nem merném vállalni, bevallom.

2013. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó. 10-20gramm fehérje semmi. Sportolsz szépen, de az izmok nem tudnak regenerálódni ezért a szervezet nem fogja fenttartani őket. A végére annyi izom marad ami az alapvető életben maradáshoz kell. Tehát csont és bőr leszel, esetleg csont és zsír. Egyik sem vonzó alak.
2013. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ha heti 1 kilónál többet fogsz, az nem egészséges. Egyszerűen túlzottan igénybeveszi a szervezetedet.
2013. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszotokat es akkor mit egyek ?
2013. nov. 16. 11:04
 6/18 anonim ***** válasza:
Több tojás, több hús, több zsír?
2013. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
pedig en birom .. de lehet jovohonaptol kondizni megyek :)
2013. nov. 16. 11:05
 8/18 A kérdező kommentje:
ertem koszonom :)
2013. nov. 16. 11:07
 9/18 anonim ***** válasza:

A torna szerintem jó, ha bírod. Viszont a kaja nagyon kevés. Ha elkezdesz újra "normálisan" enni, értem ezt úgy, hogy többet stb. akkor mind vissza fog menni. Ez nem tuti, de meg van rá az esély. Vigyél bele húsokat, halat, én sovány túrót is szoktam enni. Figyelj a változatosságra :)

Sok sikert kívánok :)

2013. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A mozgás jó, de nem kell túlzásba vinni, főleg, ha eddig nem ilyen volt az életviteled. (vagy igen?) Tarts 1-2 pihenőnapot, bár akkor is lehet nyújtani egy fél órát. :)

Étkezésnél pedig, nem rosszak az alapanyagok, de kevés a mennyiség, és hiányoznak tápanyagok, pl. a hús!

Reggelire és tízóraira ajánlott gyümölcsöt enni, ebéd után inkább már csak zöldségeket és fehérjét tejterméket fogyassz! Ebédre mehet a hús, vacsira is, reggelire szénhidrátdúsabb kaják, magvak, a párolt zöldség mellé még rizs vagy hús... És többet egyél, mert ez nagyon kevés mennyiségileg!

2013. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!